Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Online oranje bingo voor Vrienden van Siem

Online oranje bingo voor Vrienden van Siem

SINT-ANNALAND - Na het succes van de Crazy Valentine's Bingo slaan Stichting Vrienden van Siem en Café An de Slôôve nogmaals de handen ineen en organiseren op vrijdag 23 april om 19.30 uur live de Oranje Bingo voor het goede doel.

Tijdens deze bingo doet u mee voor de hoofdprijs, een half varken beschikbaar gesteld door Slagerij Slager, maar ook voor andere schitterende prijzen zoals o.a. een meubelcheque, voor 4 pers. E-Harlie rijden + diner en verschillende waardebonnen of pakketten van lokale ondernemers. Een arrangement kost €10,- p.p. en hiervoor kan je meedoen aan de drie rondes en de superronde. De kaarten zijn vanaf 12 april te koop via [email protected] of via een pb naar Café An de Slôôve. Net zoals de vorige keer zullen de kaarten op verschillende dagen in een keer worden verzonden, het kan daarom iets langer duren voordat u uw kaarten in uw inbox heeft. Alvast fijne bingoavond en dank voor uw steun![n]

Meer uit Tholen

Bedrag van 3,1 miljoen euro beschikbaar voor restauratie van rijksmonumenten

THOLEN - De Provincie Zeeland stelt ook in 2026 subsidie beschikbaar voor de restauratie van rijksmonumenten. Vorig jaar profiteerden vier projecten op Tholen van deze regeling. Dit jaar is een totaalbudget van 3,1 miljoen euro beschikbaar.

8 uur geleden
Koude winter zorgt voor piek in muizenoverlast: spouwmuur favoriete schuilplek

THOLEN - De aanhoudende vorst zorgt niet alleen voor gladde wegen en bevroren autoruiten, maar ook voor een toename van muizen- en rattenoverlast in huis. Volgens het landelijke platform Beestjeskwijt zoeken knaagdieren massaal hun toevlucht tot spouwmuren en isolatielagen van woningen. Vooral goed geïsoleerde huizen blijken in trek als warme schuilplaats tijdens koude nachten. 

12 uur geleden
Van klassiek tot religieus: Zomerconcerten Tholen biedt weer podium voor muziek

THOLEN - De stichting Zomerconcerten Tholen zoekt optredens voor de concerten van juni tot en met oktober. Tijdens deze zaterdagmiddagen krijgen muzikanten een podium. Solo, met een ensemble of koor; alles is welkom.

1 dag geleden
Oplichters doen zich voor als gemeentemedewerkers in Sint Annaland, Oud Vossemeer en Sint Philipsland

SINT ANNALAND / OUD VOSSEMEER / SINT PHILIPSLAND - Er zijn oplichters actief in meerdere dorpen op Tholen. Daarvoor waarschuwt de Zeeuwse politie. 

1 dag geleden
ABT wil opheldering over procedure rond migrantenhuisvesting Slabbecoornweg

THOLEN - Raadslid Han van 't Hof (ABT) snapt niet waarom het college meewerkt aan een vergunning voor de huisvesting van arbeidsmigranten aan de Slabbecoornweg in Tholen. Een eerder besluit staat verblijf van gastarbeiders op Thoolse bedrijventerreinen niet toe, maar het college wil dit omzeilen via een zogeheten BOPA-procedure. In schriftelijke vragen aan het bestuur verzoekt Van 't Hof om onderbouwing.

1 dag geleden
ChristenUnie wil ‘opstaan voor een mooi Tholen’ in nieuw verkiezingsprogramma

THOLEN - De ChristenUnie Tholen heeft maandagmiddag het verkiezingsprogramma voor de verkiezingen in maart gepresenteerd. Onder de leus 'Opstaan voor een mooi Tholen' kijkt de partij vooruit op de komende vier jaar. De ChristenUnie maakt inmiddels al twaalf jaar deel uit van het dagelijks bestuur van de gemeente.

2 dagen geleden
Fietsen en lezen tegelijk: Vier nieuwe leesmeterfietsen voor bibliotheken

THOLEN - In de bibliotheek van de Brede School in Tholen zijn woensdagochtend vier nieuwe leesmeterfietsen in gebruik genomen. Oussama, Chayenne, Noah en Kees mochten de eerste leesmeters maken.

2 dagen geleden