Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Online oranje bingo voor Vrienden van Siem

Online oranje bingo voor Vrienden van Siem

SINT-ANNALAND - Na het succes van de Crazy Valentine's Bingo slaan Stichting Vrienden van Siem en Café An de Slôôve nogmaals de handen ineen en organiseren op vrijdag 23 april om 19.30 uur live de Oranje Bingo voor het goede doel.

Tijdens deze bingo doet u mee voor de hoofdprijs, een half varken beschikbaar gesteld door Slagerij Slager, maar ook voor andere schitterende prijzen zoals o.a. een meubelcheque, voor 4 pers. E-Harlie rijden + diner en verschillende waardebonnen of pakketten van lokale ondernemers. Een arrangement kost €10,- p.p. en hiervoor kan je meedoen aan de drie rondes en de superronde. De kaarten zijn vanaf 12 april te koop via [email protected] of via een pb naar Café An de Slôôve. Net zoals de vorige keer zullen de kaarten op verschillende dagen in een keer worden verzonden, het kan daarom iets langer duren voordat u uw kaarten in uw inbox heeft. Alvast fijne bingoavond en dank voor uw steun![n]

Meer uit Tholen

Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

3 uur geleden
KNVB straft Tholense Boys voor racisme-incident in gestaakte derby met WHS

THOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.

6 uur geleden
Drie mannen de cel in voor explosie bij woning van politieagent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.

1 dag geleden
4.390 reisdocumenten verlopen in Tholen, gemeente waarschuwt voor drukte

THOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Adri en Anita Sebrechts: ‘Nooit het gevoel dat we naar ons werk gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het voorspelde noorderlicht bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden