Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Online activiteiten tijdens Koningsdag 2021

Online activiteiten tijdens Koningsdag 2021

THOLEN - Nog een kleine drie weken en het is Koningsdag. Helaas zijn er geen mogelijkheden om evenementen te organiseren. Tholen STAD heeft daarom besloten om enkele activiteiten online te organiseren. Daar willen wij jullie van op de hoogte brengen, zodat er wat aandacht kan zijn voor onze activiteiten.

Alle leerlingen van de Thoolse basisscholen krijgen via school een folder mee, met daarop de activiteiten gemeld die op Koningsdag plaats vinden. Hierop staan ook wat suggesties die je alleen of samen met je vriendjes en/of ouders kunt doen.

Oranjejacht

Met trots wil de stichting melden dat er een heuse Oranje/Berenjacht wordt gehouden in Tholen. Vorig jaar, net na de eerste Coronaperikelen, was er een berenjacht in Nederland. Iedereen die dit wilde kon een beer voor het raam plaatsen en kinderen konden deze opsporen en ”verzamelen”. Dit bleek een schot in de roos, vele kinderen vonden dit geweldig. Nu hebben wij van de STAD het initiatief genomen om een Oranjejacht te houden.

Mensen in Tholen worden opgeroepen om in de periode van 26 april t/m 7 mei een oranje artikel voor het raam te plaatsen. Dat mag een beer zijn of iets anders, een oranje creatieve uiting vinden wij natuurlijk helemaal geweldig!

Inmiddels zijn de eerste reacties al binnen en lijkt het een leuke activiteit te gaan worden voor de Koningsdag maar ook voor de dagen van de Meivakantie!

Aanmelden met alleen de straatnaam kan op [email protected]. Wij kunnen dan via Facebook een lijst met straten melden, waar zeker iets te vinden is van de Oranjejacht.

Fietsen versieren en reveille

Daarnaast worden de kinderen uitgenodigd om hun fiets te versieren en daar een foto van sturen naar [email protected] of te plaatsen op onze Facebookpagina.

Uiteraard is er ’s ochtends weer de Reveille verzorgd door de muzikanten van Concordia. In tegenstelling tot andere jaren wordt deze niet geblazen vanaf de molen in het Bosje, maar vanaf het nieuwe gebouw de Kruittoren. De eigenaren van het Torentje waren meteen enthousiast voor dit idee en stelde de toren voor deze activiteit ter beschikking.

Letterpuzzeltocht voor het hele gezin

Tot slot is er nog een activiteit op Koningsdag voor het hele gezin.

Er wordt een letterpuzzeltocht uitgezet in de binnenstad en rond het Terreplein. In de etalages/ramen worden grote letters geplakt. En als je de letters verzameld hebt kun je hiermee een zin vormen. Deze Koningsdagzin kun je inzenden naar ons emailadres [email protected]. Uit de inzendingen worden de prijswinnaars getrokken.

Voor de meest creatieve inzending is ook nog een orginaliteitsprijs! Dus maak een mooie tekening, filmpje, foto, knutselwerk oid. En zend het naar Stichting STAD.

Wij hopen dat we op deze manier toch nog wat leuke activiteiten voor de Thoolse kids hebben georganiseerd.

Meer uit Tholen

Vrienden van Siem klaar voor tweede Roparun: ‘We hebben de smaak te pakken’

SINT-ANNALAND - Op zaterdag 23 mei starten meer dan tweehonderd teams aan de Roparun. Dag en nacht leggen zij kilometers af  om geld in te zamelen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker. Teamcaptain Mustafa Khuder reist dit weekend met zijn team Vrienden van Siem naar Frankrijk voor de estafetteloop. Het team uit Tholen deed vorig jaar voor het eerst mee en had de smaak meteen te pakken.

13 minuten geleden
Van jeugdspeler tot voorzitter: Anco Fase al halve eeuw gezicht van WHS

SINT-ANNALAND - In 1974 begon Anco Fase bij de jeugd. Vervolgens heeft bij nagenoeg bij elk team binnen WHS gespeeld. Op het veld is hij anno 2026 nog steeds actief bij het walking football, maar naast het veld is hij één van de onmisbare krachten van WHS.

7 uur geleden
‘Dezelfde plek, andere tijd’: Rico Verhoeven eert overleden moeder in Egypte

OUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.

1 dag geleden
Drie dagen feest in Sint-Annaland: WHS blikt terug én vooruit bij 95-jarig jubileum

SINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lage avondzon vanaf de Kadijk bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Avondvierdaagse start komende week in meerdere dorpen, keuze uit drie afstanden

SCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.

3 dagen geleden
Prinses Beatrix Spierfonds zoekt extra collectanten in Tholen

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant. 

4 dagen geleden