Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongeveer 1 jaar geleden begon Caroline haar boerderijwinkel: 'Geen poespas'

Ongeveer 1 jaar geleden begon Caroline haar boerderijwinkel: 'Geen poespas'

SINT ANNALAND - Wat begon als een kleine verkoop van een aantal aardappelen en uien eindigde in juni 2022 in een echte boerderijwinkel. Caroline Gunter heeft haar schuur omgetoverd tot een gezellige en dorpse winkel met zoveel mogelijk verse en lokale producten.“De broer van mijn man teelt aardappelen. Het leek mij leuk om deze aan huis te gaan verkopen. Iets wat ik kon doen naast het huishouden”, vertelt Caroline, eigenaar van Caro’s Wienkel in Sint Annaland. “We zetten een paar kisten aardappelen in onze schuur, wat uien erbij en wachten.” Lang hoefde Caroline hier niet op te wachten, want de klanten kwamen vanzelf. “We voegden hierna steeds meer producten aan ons assortiment toe en ineens hadden we een klein winkeltje.” Caroline doet dit met veel plezier. Ze krijgt ook goede hulp van haar man en kinderen. De naam van de winkel is zo gewoon mogelijk gebleven. Caroline omschrijft het als: “Wat bij mij past, geen poespas”.

Sociale kant 
Voor Caroline is haar ‘boerderijwinkeltje’ in Sint Annaland niet alleen een verkooppunt van verse producten. De sociale kant van het hebben van een winkel vindt ze erg belangrijk én vooral ook heel leuk. “Ik wil een toevoeging zijn in ons dorp.” Naast alle heerlijke verse producten weten de kinderen haar snoephoek ook al goed te vinden geeft Caroline aan. “Dat vind ik een hele leuke toevoeging!”

Meer uit Tholen

Rijkswaterstaat sluit A4 bij Bergen op Zoom af voor nachtelijk onderhoud

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Het verkeer over de A4 en A17 moet begin juli rekening houden met enkele nachtafsluitingen. Rijkswaterstaat voert dan onderhoud uit aan het wegennet. Er worden omleidingen ingesteld.

14 uur geleden
Levchenko komt naar Oud-Vossemeer voor gesprek met jeugd over vrijheid

OUD-VOSSEMEER - Aan het begin van het nieuwe schooljaar organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer een uniek Vrijheidscollege. De stichting heeft Evgeniy Levchenko bereid gevonden zijn persoonlijke verhaal te komen vertellen. Deze bijeenkomst vindt plaats op 19 september. 

1 dag geleden
Speciale route en goed doel tijdens Zevendorpentocht Eiland Tholen

THOLEN - Op zaterdag 5 juli wordt voor de 35e keer de Zevendorpentocht Eiland Tholen georganiseerd. Er wordt gelopen voor het goede doel StaVoord6, in samenwerking met Stalland 550. Dit jaarlijkse wandelevenement op en over het eiland Tholen voert de deelnemers langs vele mooie wegen en dorpen op het eiland. 

1 dag geleden
Jan toont beeldhouwwerken in nieuwe expositie bij Kunstkamer Holland Huis

SCHERPENISSE - In Kunstkamer Holland Huis is vanaf zaterdag een expositie te zien van kunstenaar Jan, die zich ruim twaalf jaar heeft verdiept in het beeldhouwen in steen en hout. De expositie geeft een overzicht van zijn werk, dat bestaat uit diverse soorten steen zoals Belgisch hardsteen, Vilvoordse zandsteen, serpentijn en steen uit de groeve van Fontenoille.

2 dagen geleden
Vernieuwing Smerdiek-West gevierd met buurtfeest: ‘Hier is het fijn samenwonen’

SINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk is woensdag gevierd dat zeven jaar van sloop, nieuwbouw en buurtverbetering hun vruchten hebben afgeworpen. De wijk Smerdiek-West is flink opgeknapt en klaar voor de toekomst, zo luidt de boodschap.

2 dagen geleden
OM eist tien jaar cel voor gijzeling en dumpen van lichaam bij Oesterdam

THOLEN - Het Openbaar Ministerie heeft tien jaar cel geëist tegen de 39-jarige Thomas G. uit Schiedam. De officier van justitie verdenkt hem van het gijzelen van een Colombiaanse man, het dumpen van zijn lichaam bij de Oesterdam en het voorbereiden van drugshandel.

2 dagen geleden
Tholen profiteert beperkt van ruimte op stroomnet: ‘De wachtlijst is veel te lang’

THOLEN - De wachtlijst voor het aansluiten van bedrijven op het stroomnet in de gemeente Tholen is nog altijd veel te lang, vindt de VVD Tholen. De partij vraagt zich af waarom slechts twee van de tientallen Zeeuwse bedrijven op de lijst binnenkort toegang krijgen tot het stroomnet. Volgens de fractie moet de gemeente mogelijk kijken naar batterijparken als oplossing. 

3 dagen geleden