Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongeluk met paard en wagen op Veerseweg in Middelburg

Ongeluk met paard en wagen op Veerseweg in Middelburg

MIDDELBURG - In Middelburg zijn vanmorgen twee personen gewond geraakt na een ongeluk met een paard en wagen. Beide slachtoffers zijn overgebracht naar het ziekenhuis.

Het voorval gebeurde rond 09.45 uur op de Veerseweg nabij de Scholeksterstraat. Wat er precies is gebeurd kon de politie vanmorgen niet vertellen. Wel is bekend dat het om een ongeluk met een paard en wagen zou gaan. Naast twee ambulances werd er ook een traumahelikopter opgeroepen. Deze is uiteindelijk niet meer ter plaatse gekomen. Beide slachtoffers zijn met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Meer uit Middelburg

Studenten lanceren sieradenhouder

MIDDELBURG - Een creatieve groep studenten van de HZ University of Applied Sciences heeft in het kader van een schoolopdracht een sieradenhouder ontwikkeld.

1 uur geleden
Kermis in Westkapelle, een traditie uit de Middeleeuwen

WESTKAPELLE - In de vuurtoren van Westkapelle is sinds eind april een foto-expositie te zien die gewijd is aan de cultuur van Westkapelle. De foto's zijn gemaakt door de Zeeuwse fotograaf Ruden Riemens.

3 uur geleden
Succes voor MTV turnsters in Kapelle

MIDDELBURG - Zaterdag 10 mei vond in Kapelle de Regiofinale plaats voor teams in supplement E. Het combinatieteam MTV/GV Koudekerke had zich geplaatst door de twee plaatsingswedstrijden te winnen. 

17 uur geleden
Guillermo van Pamelen 3e bij Duits Kampioenschap

MIDDELBURG - In het weekend van 3 en 4 mei heeft de Middelburgse karter Guillermo van Pamelen een derde plaats bemachtigd op het open Duits kampioenschap. Vanuit heel de wereld kwamen meer dan 200 deelnemers uit o.a. Duitsland, Nederland, België, Zweden, USA, Polen, Engeland, Spanje, Denemarken, Hongarije, Oostenrijk, Filipijnen, India en Frankrijk naar Grimma.

1 dag geleden
Make-over voor appartementengebouw De Tienden in Zoutelande

ZOUTELANDE - Woningcorporatie Zeeuwland start deze maand met de vernieuwing van appartementengebouw De Tienden in Zoutelande. 

1 dag geleden
Brandweer Arnemuiden wederom in de prijzen

ARNEMUIDEN - De brandweer van Arnemuiden heeft zaterdag de tweede plaats behaald bij de Gewestelijke brandbestrijdingswedstrijden in Wolphaartsdijk. 

1 dag geleden
Middelburg eert Molukse KNIL-militairen: ‘Door nu jong en oud te verbinden, slaan we brug naar toekomst’

MIDDELBURG - Op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk in Middelburg is zaterdag, in aanwezigheid van honderden nabestaanden, een monument onthuld voor de 45 Molukse militairen van de KNIL (Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger) die hier begraven zijn. "Mijn vader zou dit prachtig hebben gevonden", vertelt Coen Lawalata (74). "Het is laat, maar eindelijk is er erkenning voor de moed en daden van mijn vader en de andere KNIL-militairen die streden voor Nederland."

2 dagen geleden