
Onderzoek naar ernstige mishandeling van 17-jarige jongen uit Goes op de Grote Markt
GOES - De politie doet onderzoek naar een ernstige mishandeling die in de Koningsnacht plaatsvond op de Grote Markt in Goes. Daarbij raakte een 17-jarige Goesenaar ernstig gewond.
De politie doet onderzoek naar een ernstige mishandeling die vannacht plaatsvond op de Grote Markt. Daarbij raakte een 17-jarige Goesenaar ernstig gewond. De jongen zou tussen 04:00 uur en 04:15 uur op straat zijn mishandeld door een nog onbekende dader.
Dader en slachtoffer zouden mogelijk een conflict met elkaar gehad hebben voorafgaand aan de mishandeling. Door deze mishandeling raakte het slachtoffer dusdanig gewond dat hij het bewustzijn verloor en moest worden opgenomen in het ziekenhuis.
Onderzoek
De politie doet onderzoek naar de zaak en heeft al camerabeelden van de mishandeling. Getuigen wordt gevraagd zich te melden. Op de beelden is onder andere te zien hoe een jongen zich over het slachtoffer ontfermd na de mishandeling, deze zou door de dader geduwd zijn.
Meer uit Beveland
Colijnsplaat - Proefboerderij De Rusthoeve in Colijnsplaat heeft van de Provincie Zeeland een subsidie van 180.000 euro ontvangen voor de voortzetting van het project 'Biobased Innovation Gardens Rusthoeve'. Met dit project wordt onderzoek gedaan naar nieuwe teelten en toepassingen die bijdragen aan een duurzamere, toekomstbestendige landbouw. De cheque werd overhandigd door gedeputeerde Jo-Annes de Bat en Arno Vael tijdens de jaarlijkse Biobased Versnellingsdag op De Rusthoeve.
8 uur geledenGOES - Van 22 juli tot en met 1 september voerde de gemeente Goes een opvallende test uit om te kijken hoe alert inwoners en bedrijven zijn op verdachte situaties. Op verschillende plekken in de gemeente werd een aanhanger neergezet met zogenoemde 'drugsvaten'. De vaten waren deels afgedekt met een zeil, maar bewust zichtbaar voor voorbijgangers.
11 uur geledenHEINKENSZAND - Aan de Zuidzakse Dijk in Heinkenszand komt een recreatief park van ongeveer 9 hectare groot, vergelijkbaar met 18 voetbalvelden. Inwoners kunnen nog tot 15 september meepraten over de invulling van het terrein, dat vanaf 1 april 2027 wordt ingericht. De aankoop van de grond en de aanleg worden betaald uit de compensatieregeling van de Rijksoverheid voor gebieden waar de infrastructuur van windparken op zee aan land komt.
11 uur geledenGOES - Al 10 jaar is uitzendbureau Covebo een betrouwbare schakel in de regio voor vakmensen in de bouw en techniek. Onder leiding van Dinant Sijp, teammanager, en Moniek Kuijlaars, vestigingsmanager voor zowel Goes als Breda, groeit de vestiging gestaag. Vanuit een persoonlijke aanpak en met oog voor competenties en karakter begeleidt Covebo Goes werkzoekenden naar passend en vast werk.
14 uur geledenGoes - Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten om geen extra parkeerplaatsen en geen voetgangersbrug aan te leggen bij De Sprienke, een school voor speciaal (voortgezet) onderwijs. Het plan wordt niet uitgevoerd omdat de maatregel slechts een deel van de overlast van taxibusjes zou verminderen, er weinig draagvlak is onder omwonenden en de kosten met ongeveer 300.000 euro hoog zijn.
16 uur geledenHEINKENSZAND - Het Leger des Heils organiseert op zaterdag 6 september 2025 een inzamelactie voor kinderfietsen. Tussen 10.00 en 12.00 uur kunnen mensen hun tweedehands fiets inleveren bij het Leger des Heils aan Clara's Pad 6 in Heinkenszand.
21 uur geledenNOORD-BEVELAND - De Eurobus, die al bijna twintig jaar ouderen en mensen met een beperking in Noord-Beveland op stap helpt, vierde dinsdag een bijzonder jubileum. Burgemeester Loes Meeuwisse stapte mee aan boord voor een feestelijke rondrit over het eiland.
1 dag geleden