
Omrijden voor werk aan Sloeweg
VLISSINGEN - De Sloeweg in Vlissingen is in de nacht van woensdag (18 maart) op donderdag (19 maart) deels dicht voor werkzaamheden. Tussen 20.00 en 6.00 uur kan verkeer de stad niet inrijden.
De gemeente Vlissingen laat de goten in de Sloeweg herstellen. 'In de loop der jaren zijn de goten in de Sloeweg door een haperende waterafvoer gezakt’, aldus de gemeente. Hierdoor blijft er bij regen enkele centimeters water op de rijbaan staan bij de goten. Daarom laat de gemeente de afvoer vervangen. Een nieuwe leiding wordt door het bosplantsoen gelegd en aangesloten op het open water.
Omrijden
Verkeer dat in de nacht van woensdag op donderdag Vlissingen in wil rijden, wordt omgeleid via de Oude Veerhavenweg, Keersluisbrug en Nieuwe Vlissingseweg. Verkeer Vlissingen uit kan wel via de Sloeweg richting de snelweg A58 rijden.
Geluidsoverlast
De werkzaamheden kunnen geluidsoverlast veroorzaken, laat de gemeente weten. ‘Dit wordt veroorzaakt door het opbreken van de fundering aan beide zijden van de goten. Omdat de werkzaamheden gedeeltelijk binnen de veiligheidszone van het spoor plaatsvinden, zijn we verplicht het werk uit te voeren tijdens de buitendienststelling van de treinen, tussen 1.00 en 5.00 uur.’
Fase twee van het werk vindt in de nacht van 19 op 20 april plaats, ook van 20.00 tot 6.00 uur.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.
16 uur geledenOOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.
16 uur geledenVLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.
18 uur geledenMIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden.
1 dag geledenVLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'
1 dag geledenOOST-SOUBURG - De politie is halfverwege de avond donderdag ingezet voor een bedreiging met een vuurwapen in Oost-Souburg. Er is een luchtbuks in beslag genomen in een woning aan de Julianastraat.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een vrouw is donderdagmiddag lichtgewond geraakt nadat zij met haar fiets in aanrijding kwam met een andere fietser. Het slachtoffer is naar de huisartsenpost gebracht.
2 dagen geleden