Ombouwen kantoren en winkels leverde Tholen vorig jaar zo’n vijf huizen op
THOLEN - Het aantal nieuwe woningen op Tholen dat is ontstaan door het ombouwen van kantoren en winkels is in 2023 ongeveer gelijk aan de twee jaren ervoor. Sinds 2021 werden jaarlijks zo'n vijf nieuwe woningen gerealiseerd door transformatie. Landelijk is er sprake van een daling, blijkt uit onderzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
Meer uit Tholen
THOLEN - Uit onderzoek blijkt dat Zeeland weinig auto-inbraken heeft. In de eerste tien maanden van dit jaar werden er slechts 286 inbraken geregistreerd. Dat is minder dan één procent van de 34.250 landelijke meldingen. Op Tholen bleef het aantal incidenten beperkt tot zeven.
15 uur geledenWEST-BRABANT- Het KNMI heeft opgeschaald van code geel naar code oranje vanwege gladheid door sneeuw en bevriezing. In West-Brabant kan er vanochtend plaatselijk 5 tot 10 centimeter sneeuw vallen. Het verkeer moet rekening houden met gladheid door winterse buien en bevriezing van natte wegen. De winterse omstandigheden met sneeuw en gladheid houden het hele weekend aan.
17 uur geledenNederland kleurt vrijdag wit. Het KNMI heeft vanwege de sneeuw code geel afgekondigd voor heel het land.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Stadlander zet een volgende stap in de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen, team Jij op Tholen, start vanaf donderdag 8 januari het sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit in Sint-Maartensdijk. Cool2BFit is bedoeld voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar die, samen met hun ouders of verzorgers, naar een gezonder gewicht willen werken en weer lekker in hun vel willen zitten. Meedoen is gratis, vooraf aanmelden is verplicht.
2 dagen geledenTHOLEN - Op woensdag 7 januari 2026 van 19.00 tot 21.00 uur organiseert de gemeente Tholen in het dorpshuis Sassegrave een inloopavond voor de herinrichting van de Hoge Markt en de Spuidamstraat in Scherpenisse. Inwoners kunnen het ontwerp bekijken en erop reageren.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM/ROOSENDAAL- Op de spoedeisende hulp (SEH) van het Bravis ziekenhuis zijn deze jaarwisseling geen personen behandeld met vuurwerk gerelateerd letsel. Wel werden drie patiënten behandeld met klachten of letsel als gevolg van overmatig alcoholgebruik.
2 dagen geleden