Olympique Lyon houdt zich vast aan vorig seizoen
LISSABON (ANP) - Olympique Lyon wil zaterdag in de kwartfinales van de Champions League opnieuw stunten. Nadat de Franse club in de vorige ronde verantwoordelijk was voor de uitschakeling van de Italiaanse kampioen Juventus, is nu Manchester City de tegenstander.
"Manchester is favoriet, maar het resultaat tegen Juventus heeft ons vertrouwen gegeven", zei trainer Rudi Garcia vrijdag. "En het gaat deze keer maar over één wedstrijd. Het gaat zaterdag om het hebben van de juiste mindset."
Lyon houdt zich niet alleen vast aan de uitschakeling van Juventus, maar ook aan vorig seizoen. In de groepsfase won de club in Engeland met 2-1 van Manchester City. In Lyon werd het gelijk, 2-2. Garcia: "We willen heel graag het voorbeeld van Paris Saint-Germain volgen. Het zou geweldig zijn als twee clubs uit Frankrijk in de halve finales staan."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
5 uur geleden