Olympique Lyon houdt zich vast aan vorig seizoen
LISSABON (ANP) - Olympique Lyon wil zaterdag in de kwartfinales van de Champions League opnieuw stunten. Nadat de Franse club in de vorige ronde verantwoordelijk was voor de uitschakeling van de Italiaanse kampioen Juventus, is nu Manchester City de tegenstander.
"Manchester is favoriet, maar het resultaat tegen Juventus heeft ons vertrouwen gegeven", zei trainer Rudi Garcia vrijdag. "En het gaat deze keer maar over één wedstrijd. Het gaat zaterdag om het hebben van de juiste mindset."
Lyon houdt zich niet alleen vast aan de uitschakeling van Juventus, maar ook aan vorig seizoen. In de groepsfase won de club in Engeland met 2-1 van Manchester City. In Lyon werd het gelijk, 2-2. Garcia: "We willen heel graag het voorbeeld van Paris Saint-Germain volgen. Het zou geweldig zijn als twee clubs uit Frankrijk in de halve finales staan."
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
2 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
15 uur geleden