Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NYT: Harris zoekt naar 'chemie' bij drie potentiële running mates

NYT: Harris zoekt naar 'chemie' bij drie potentiële running mates

WASHINGTON (ANP) - De presidentskandidaat van de Democraten, Kamala Harris, heeft zondag gesprekken gepland met zeker drie potentiële running mates, meldt The New York Times. Daarin wil ze volgens de Amerikaanse krant kijken of er "chemie" is tussen haar en de kandidaat-vicepresident.

Het zou gaan om Mark Kelly, een senator van Arizona, Tim Walz, de gouverneur van Minnesota, en Josh Shapiro, de gouverneur van Pennsylvania. Volgens de NYT hecht Harris veel belang aan zo'n persoonlijke klik, en zal die overweging meespelen in haar beslissing.

Het is niet duidelijk of andere prominente kandidaten, zoals Andy Beshear, de gouverneur van Kentucky, en transportminister Pete Buttigieg, ook nog een gesprek hebben met Harris of al zo'n gesprek hebben gehad.

Het campagneteam van Harris heeft gezegd dat het voor dinsdag zal aankondigen wie de running mate wordt van de presidentskandidaat. Volgende week staat een campagnetournee op het programma langs verschillende staten waar de running mate aan zal deelnemen, met dinsdag een bijeenkomst in Philadelphia.

Meer uit Buitenland

Iraanse Revolutionaire Garde kondigt wraak aan na dood Khamenei

TEHERAN (ANP/DPA) - De Revolutionaire Garde van Iran heeft wraak aangekondigd voor de dood van het staatshoofd en religieus leider ayatollah Khamenei. "De moordenaars van de imam van de natie zullen niet ontsnappen aan een harde, beslissende en afschrikwekkende straf", aldus een verklaring van de elite-eenheid van Iran.

2 uur geleden
Krant: VS vielen Iran aan na druk vanuit Israël en Saudi-Arabië

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump startte de grootschalige aanval op Iran na een wekenlange lobby-inspanning van onder meer Israël en Saudi-Arabië, meldt The Washington Post op basis van bronnen.

2 uur geleden
Trump: diplomatieke oplossing voor Iran blijft mogelijk

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse president Trump heeft tegen CBS News gezegd dat hij gelooft dat de Amerikaanse en Israëlische aanvallen, waarbij de Iraanse leider ayatollah Khamenei is gedood, effectief zijn geweest en een pad naar diplomatie kunnen openen.

2 uur geleden
Dodental raketinslag school Iran loopt op tot boven de 100

MINAB (ANP/AFP) - Het aantal kinderen dat is omgekomen bij een raketinslag in het zuiden van Iran, die een school trof, is opgelopen tot zeker 108, meldt de Iraanse Rode Halve Maan. Het getroffen gebouw was een basisschool voor meisjes, waar op dat moment naar verluidt 170 kinderen aanwezig waren.

5 uur geleden
Dode en meerdere gewonden op luchthaven Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP/AFP/DPA) - Iraanse vergeldingsaanvallen hebben minstens één persoon het leven gekost in de Verenigde Arabische Emiraten. Bij een "incident" op Zayed International Airport in hoofdstad Abu Dhabi is minstens één persoon omgekomen en zijn zeven mensen gewond geraakt, zo meldden functionarissen.

5 uur geleden
Stoffelijke resten El Mencho overgedragen aan familie

MEXICO-STAD (ANP) - Het Mexicaanse Openbaar Ministerie heeft de stoffelijke resten van de gedode drugsbaas Nemesio Oseguera, alias El Mencho, overgedragen aan zijn familie. Dat meldt de krant El País.

5 uur geleden
Dubai luchthaven beschadigd, vier gewonden bij 'incident'

DUBAI (ANP/RTR/AFP) - De luchthaven van Dubai is zaterdag beschadigd geraakt bij een "incident", meldt Dubai Airports in een verklaring op X na golven van Iraanse raketaanvallen. Bij het incident raakten vier medewerkers gewond.

6 uur geleden