Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris wijst Mercedes aan als snelste auto in Zandvoort

Norris wijst Mercedes aan als snelste auto in Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - Lando Norris denkt dat Mercedes een iets snellere auto heeft bij de Dutch Grand Prix dan hij. Dat concludeerde de Brit van McLaren na de twee vrije trainingen. Norris was de snelste in de eerste sessie, George Russell klokte in zijn Mercedes de beste tijd in de tweede training.

"Het scheelt niet veel in snelheid, maar Mercedes lijkt wat sneller. Ik zeg niet de snelste, want die is er in mijn ogen niet. Dat hangt af van verschillende factoren", aldus de coureur die wordt gezien als de grootste uitdager van Max Verstappen in de strijd om de wereldtitel. Norris staat tweede in het kampioenschap, 78 punten achter de drievoudig wereldkampioen. "We hebben voor het eerst sinds mijn overwinning in Miami (op 5 mei) upgrades aangebracht en we zouden dus een betere auto moeten hebben. Maar ik kan nog niet goed beoordelen of dat zo is."

Russell was tevreden over de prestaties van Mercedes. Het team heeft eindelijk de aansluiting gevonden bij Red Bull en McLaren. De Brit won de race in België eind juli, ook al werd hij daarna gediskwalificeerd omdat zijn auto na weging te licht was. "Er stond veel wind, meer dan ik ooit heb meegemaakt, maar de auto hield zich uitstekend. Het ziet ernaar uit dat het wel eens heel spannend kan worden tussen ons en McLaren en Max, maar het kan morgen weer helemaal anders zijn."

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Ostapenko en bereikt vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennister Aryna Sabalenka heeft de vierde ronde van Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld was in twee sets te sterk voor Jelena Ostapenko (29) uit Letland: 6-4 6-4.

1 uur geleden
Sinner wint en vervolgt jacht op titelprolongatie Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is doorgedrongen tot de vierde ronde van Wimbledon. De 24-jarige Italiaan versloeg in zijn jacht op titelprolongatie op het grastoernooi in Londen de één jaar oudere Amerikaan Jenson Brooksby: 6-4 6-3 6-4.

2 uur geleden
Verstappen derde in kwalificatie sprintrace op Silverstone

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen vertrekt zaterdag als derde in de sprintrace van de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De 28-jarige Red Bull-coureur was op het circuit van Silverstone 0,321 seconde langzamer dan Lewis Hamilton, die in de Ferrari met 1.28,376 de beste tijd reed.

2 uur geleden
Djokovic langs Rinderknech naar vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft op Wimbledon de vierde ronde bereikt. De 39-jarige Serviër versloeg de Fransman Arthur Rinderknech na een tiebreak in de vierde set: 7-5 6-4 1-6 7-6 (4).

2 uur geleden
Tennissers Van de Zandschulp en Griekspoor klaar op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook in het mannendubbelspel uitgeschakeld op Wimbledon. Het Nederlandse duo verloor in de tweede ronde van de Oostenrijker Neil Oberleitner en Petr Nouza uit Tsjechië: 6-1 6-2.

4 uur geleden
Davis Cup-team speelt tennisduel met Colombia in Den Bosch

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers spelen in september de wedstrijd in de Davis Cup tegen Colombia in de Maaspoort in Den Bosch. Dat meldde tennisbond KNLTB vrijdag. Het team van captain Paul Haarhuis werd bij de loting in februari gekoppeld aan Colombia.

8 uur geleden
Turnster Sanne Wevers in trajectselectie voor EK

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is op basis van haar prestaties bij de Nederlandse kampioenschappen opgenomen in de trajectselectie voor de EK. Dat meldt turnbond KNGU. Turnsters in die selectie doen op 11 en 25 juli mee aan de EK-kwalificaties, waarna de vijfkoppige selectie voor het titeltoernooi bekend wordt.

12 uur geleden