Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noorwegen stuurt wel voetbalploeg naar Oostenrijk

Noorwegen stuurt wel voetbalploeg naar Oostenrijk

OSLO (ANP/RTR) - Noorwegen speelt woensdag de wedstrijd in de Nations League in Wenen tegen Oostenrijk. De Noorse voetbalbond stuurt een nieuwe selectie die onder leiding komt te staan van de bondscoach van Jong Noorwegen, Leif Gunnar Smerud. Die ploeg wordt maandag gepresenteerd.

De Noren speelden zondag niet hun geplande wedsrijd tegen Roemenië. De Noorse overheid verbood de voetballers om naar Boekarest te vliegen. De selectie van bondscoach Lars Lagerbäck moest van het ministerie van Volksgezondheid in quarantaine na een positieve coronatest van international Omar Elabdellaoui.

De voetballers waren op de luchthaven van Oslo al klaar voor vertrek toen die mededeling binnenkwam. Vermoedelijk wordt het duel omgezet in een reglementaire 3-0-nederlaag voor de Noren, die volop in de race zijn voor promotie naar de A-divisie van de Nations League. Bij winst op Oostenrijk kan Noorwegen zelfs met die nederlaag nog de poule winnen.

Chaotische situatie

"Het was zware opgave, maar we zijn blij dat de wedstrijd kan doorgaan. Niet alleen om sportieve redenen, maar ook om onze verplichtingen jegens de UEFA na te komen", luidde een verklaring van de bond.

De tijdelijke bondscoach Smerud klonk strijdbaar. "Ik zie ernaar uit de spelers te ontmoeten die in deze chaotische situatie bereid zijn om het nationale team te helpen. Het gaat er nu om dat we ons goed voorbereiden en presteren tegen Oostenrijk."

Meer uit Voetbal

Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

39 minuten geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

1 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

1 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

3 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

14 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

15 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

16 uur geleden