Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noorse voetbalbond twijfelt over afreizen naar Roemenië

Noorse voetbalbond twijfelt over afreizen naar Roemenië

OSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond NFF heeft ernstige twijfels of de nationale ploeg moet afreizen naar Roemenië voor het duel van zondag in de Nations League. Het team verblijft na een besmetting bij een speler in quarantaine in een hotel in Oslo en heeft de reis naar Boekarest uitgesteld.

"De NFF voelt een sterke drang om het voortouw te nemen en bij te dragen aan het werk van de autoriteiten om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Geen enkel sportief of financieel belang is groter dan de gezondheid. We willen de regels van de autoriteiten niet overtreden en vrezen de gevolgen van het niet deelnemen aan wedstrijden niet", aldus de bond in een verklaring.

De Noor Omar Elabdellaoui testte eerder in de week positief op het coronavirus. Daarop besloot de selectie, op advies van de Noorse gezondheidsinstanties, in quarantaine te gaan.

Het duel met de Roemenen staat voor zondag 20.45 uur op het programma. Woensdag treedt Noorwegen in de Nations League aan tegen Oostenrijk. Ook dat is een uitwedstrijd. De Noren maken nog kans op groepswinst; ze hebben na vier duels negen punten.

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

37 minuten geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

1 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

3 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

8 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

8 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

9 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

9 uur geleden