Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noorse voetbalbond twijfelt over afreizen naar Roemenië

Noorse voetbalbond twijfelt over afreizen naar Roemenië

OSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond NFF heeft ernstige twijfels of de nationale ploeg moet afreizen naar Roemenië voor het duel van zondag in de Nations League. Het team verblijft na een besmetting bij een speler in quarantaine in een hotel in Oslo en heeft de reis naar Boekarest uitgesteld.

"De NFF voelt een sterke drang om het voortouw te nemen en bij te dragen aan het werk van de autoriteiten om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Geen enkel sportief of financieel belang is groter dan de gezondheid. We willen de regels van de autoriteiten niet overtreden en vrezen de gevolgen van het niet deelnemen aan wedstrijden niet", aldus de bond in een verklaring.

De Noor Omar Elabdellaoui testte eerder in de week positief op het coronavirus. Daarop besloot de selectie, op advies van de Noorse gezondheidsinstanties, in quarantaine te gaan.

Het duel met de Roemenen staat voor zondag 20.45 uur op het programma. Woensdag treedt Noorwegen in de Nations League aan tegen Oostenrijk. Ook dat is een uitwedstrijd. De Noren maken nog kans op groepswinst; ze hebben na vier duels negen punten.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

2 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

2 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

3 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

3 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

4 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

14 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

14 uur geleden