Noorse voetbalbond twijfelt over afreizen naar Roemenië
OSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond NFF heeft ernstige twijfels of de nationale ploeg moet afreizen naar Roemenië voor het duel van zondag in de Nations League. Het team verblijft na een besmetting bij een speler in quarantaine in een hotel in Oslo en heeft de reis naar Boekarest uitgesteld.
"De NFF voelt een sterke drang om het voortouw te nemen en bij te dragen aan het werk van de autoriteiten om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Geen enkel sportief of financieel belang is groter dan de gezondheid. We willen de regels van de autoriteiten niet overtreden en vrezen de gevolgen van het niet deelnemen aan wedstrijden niet", aldus de bond in een verklaring.
De Noor Omar Elabdellaoui testte eerder in de week positief op het coronavirus. Daarop besloot de selectie, op advies van de Noorse gezondheidsinstanties, in quarantaine te gaan.
Het duel met de Roemenen staat voor zondag 20.45 uur op het programma. Woensdag treedt Noorwegen in de Nations League aan tegen Oostenrijk. Ook dat is een uitwedstrijd. De Noren maken nog kans op groepswinst; ze hebben na vier duels negen punten.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
18 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
1 dag geleden