Noodweer trekt over Tholen: onweersbuien en code geel
THOLEN - Er zijn flinke onweersbuien in aantocht. In de ochtend bereiken flinke regen- en onweersbuien Tholen. Het KNMI heeft code geel afgegeven.
Vanochtend zullen enkele flinke onweersbuien over de gemeente trekken. Plaatselijk zal het zelfs hagelen en er worden windstoten verwacht van rond 60 km/uur. Eind van de ochtend klaart het dan even op, maar niet voor lang. Al vanaf 13.00 worden de eerste onweersbuien weer verwacht. Het KNMI heeft voor heel het land Code Geel afgegeven.
Ondanks de buien, wordt het wel erg warm vandaag. Lokaal kan het in Nederland vandaag zelfs 30 graden worden.
Verwachting vandaag en morgen: Warm,in de ochtend in het zuidwesten al lokaal #onweer. In de middag en avond ook elders enkele stevige #onweersbuien met lokaal #hagel en #windstoten. https://t.co/5HNtg7xTxB pic.twitter.com/mreW2o3fyz
— KNMI (@KNMI) 19 juni 2019Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De kermis draait al sinds woensdag volop en Sint-Annaland loopt daarmee langzaam warm voor het feestweekend. Op zaterdag 8 augustus is het weer tijd voor de jaarlijkse braderie.
9 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De voorbereidingen voor de bouw van het nieuwe Bravis ziekenhuis op De Bulkenaar gaan een nieuwe fase in. Vanaf maandag 17 augustus start de gemeente Roosendaal met het bouwrijp maken van het terrein. De daadwerkelijke bouw van het ziekenhuis staat gepland voor oktober.
13 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat toch niet vrijdagmiddag open, wat Rijkswaterstaat eerder deze week wel had beloofd. De werkzaamheden lopen iets uit, waardoor het verkeer naar verwachting pas vanaf zaterdagochtend 06.00 uur weer over de hoofdrijbaan kan rijden. Meteen daarna gaat de parallelweg dicht.
17 uur geledenSINT-ANNALAND - Muziek, gezelligheid en een bomvol Havenplein. Dat is wat bezoekers op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus kunnen verwachten tijdens de vijfde editie van het Havenplein Festival. Het gratis feest valt traditiegetrouw samen met de kermis en jaarlijkse braderie en is inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde op de evenementenkalender van Sint-Annaland.
1 dag geledenTHOLEN - Automobilisten die in België tanken, profiteren vanaf woensdag van een nog groter voordeel. Het prijsverschil met Nederland loopt op tot ruim 70 cent per liter benzine.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat vrijdagmiddag na een afsluiting van vijf weken weer open. Volgens Rijkswaterstaat verlopen de werkzaamheden volgens planning en is het onderhoud op tijd afgerond.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De kermis in Sint-Maartensdijk is nog maar net afgelopen of de volgende dient zich alweer aan. Van woensdag 5 tot en met zaterdag 8 augustus staat het Havenplein in Sint-Annaland vier dagen lang in het teken van een gezellige mix van attracties, spelletjes en lekkernijen.
2 dagen geleden