Noodweer trekt over Tholen: onweersbuien en code geel
THOLEN - Er zijn flinke onweersbuien in aantocht. In de ochtend bereiken flinke regen- en onweersbuien Tholen. Het KNMI heeft code geel afgegeven.
Vanochtend zullen enkele flinke onweersbuien over de gemeente trekken. Plaatselijk zal het zelfs hagelen en er worden windstoten verwacht van rond 60 km/uur. Eind van de ochtend klaart het dan even op, maar niet voor lang. Al vanaf 13.00 worden de eerste onweersbuien weer verwacht. Het KNMI heeft voor heel het land Code Geel afgegeven.
Ondanks de buien, wordt het wel erg warm vandaag. Lokaal kan het in Nederland vandaag zelfs 30 graden worden.
Verwachting vandaag en morgen: Warm,in de ochtend in het zuidwesten al lokaal #onweer. In de middag en avond ook elders enkele stevige #onweersbuien met lokaal #hagel en #windstoten. https://t.co/5HNtg7xTxB pic.twitter.com/mreW2o3fyz
— KNMI (@KNMI) 19 juni 2019Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Met maar vier attracties mag de kermis verre van groot zijn. Toch brengt de dorpse sfeer jong en oud op een zonnige zaterdagmiddag samen 'achter 't durp'. Al wekenlang kondigen de borden 'Karemus' prominent de komst van het evenement aan. Maar een echte dorpsbewoner heeft geen agenda nodig om te weten wanneer het tijd is voor twee dagen plezier, vermaak en vele biertjes.
1 uur geledenTHOLEN - Na het succes van vorig jaar koppelt de Zevendorpentocht op Tholen ook dit jaar een goed doel aan het evenement. Tijdens de 36e editie van de populaire wandeltocht wordt op zaterdag 11 juli geld ingezameld voor Stichting Vrienden van Siem.
21 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSCHERPENISSE- In de Hervormde kerk vond op vrijdag 12 juni de presentatie plaats van het boek 'Ik zal raadgeven', geschreven door dominee D.J. Budding. Wethouder P. Hoek en de plaatselijke predikant, dominee J. Lohuis, ontvingen de eerste exemplaren. Dominee Budding deed 48 jaar geleden intrede in de gemeente Scherpenisse, die tevens zijn eerste gemeente was.
1 dag geledenTHOLEN - Met het concert van 19 juni in de Grote Kerk van Tholen gaat de jaarlijkse concertserie van drie orgelconcerten van start. Deze reeks staat in het teken van het gerestaureerde Van Dam-orgel uit 1832, dat sinds de afronding van de restauratie opnieuw een prominente plaats inneemt in het Thoolse muziekleven.
1 dag geledenZEELAND - Werknemers en werkzoekenden krijgen de komende jaren te maken met een arbeidsmarkt die in beweging blijft, maar weinig groeikansen biedt. Volgens de arbeidsmarktprognose van UWV groeit het aantal banen in Zeeland tussen 2026 en 2028 beperkt met ongeveer 1.300 extra banen.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - In sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk wordt op woensdag 17 juni van 14.30 tot 16.30 uur een gratis Beweegmeemarkt georganiseerd voor jonge kinderen van 0 tot en met 6 jaar. Aanmelden is verplicht en kan via de website van Jij op Tholen.
2 dagen geleden