Noodweer trekt over Tholen: onweersbuien en code geel
THOLEN - Er zijn flinke onweersbuien in aantocht. In de ochtend bereiken flinke regen- en onweersbuien Tholen. Het KNMI heeft code geel afgegeven.
Vanochtend zullen enkele flinke onweersbuien over de gemeente trekken. Plaatselijk zal het zelfs hagelen en er worden windstoten verwacht van rond 60 km/uur. Eind van de ochtend klaart het dan even op, maar niet voor lang. Al vanaf 13.00 worden de eerste onweersbuien weer verwacht. Het KNMI heeft voor heel het land Code Geel afgegeven.
Ondanks de buien, wordt het wel erg warm vandaag. Lokaal kan het in Nederland vandaag zelfs 30 graden worden.
Verwachting vandaag en morgen: Warm,in de ochtend in het zuidwesten al lokaal #onweer. In de middag en avond ook elders enkele stevige #onweersbuien met lokaal #hagel en #windstoten. https://t.co/5HNtg7xTxB pic.twitter.com/mreW2o3fyz
— KNMI (@KNMI) 19 juni 2019Meer uit Tholen
THOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.
14 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.
16 uur geledenSINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
18 uur geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.
1 dag geledenTHOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
2 dagen geleden