Noodweer trekt over Tholen: onweersbuien en code geel
THOLEN - Er zijn flinke onweersbuien in aantocht. In de ochtend bereiken flinke regen- en onweersbuien Tholen. Het KNMI heeft code geel afgegeven.
Vanochtend zullen enkele flinke onweersbuien over de gemeente trekken. Plaatselijk zal het zelfs hagelen en er worden windstoten verwacht van rond 60 km/uur. Eind van de ochtend klaart het dan even op, maar niet voor lang. Al vanaf 13.00 worden de eerste onweersbuien weer verwacht. Het KNMI heeft voor heel het land Code Geel afgegeven.
Ondanks de buien, wordt het wel erg warm vandaag. Lokaal kan het in Nederland vandaag zelfs 30 graden worden.
Verwachting vandaag en morgen: Warm,in de ochtend in het zuidwesten al lokaal #onweer. In de middag en avond ook elders enkele stevige #onweersbuien met lokaal #hagel en #windstoten. https://t.co/5HNtg7xTxB pic.twitter.com/mreW2o3fyz
— KNMI (@KNMI) 19 juni 2019Meer uit Tholen
THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
2 uur geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
5 uur geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
17 uur geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
19 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
20 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.
23 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.
1 dag geleden