Noodbevel van kracht tijdens voetbalduel NEC - Roda JC
NIJMEGEN (ANP) - Burgemeester Hubert Bruls van Nijmegen heeft een noodbevel uitgevaardigd rond de wedstrijd van voetbalclub NEC tegen Roda JC donderdagavond. Op grond van het noodbevel mag er niemand op het voorterrein van het Goffertstadion zijn rondom de wedstrijd. Bruls roept supporters op om de wedstrijd thuis te bekijken.
Bruls stelt dat Nijmegen maandag overvallen is door het besluit van het kabinet om toeschouwers toe te staan bij de wedstrijd. "We moesten op het laatste moment de voorbereidingen aanpassen", aldus Bruls. "Ik betreur het dat er een noodbevel nodig is." Het besluit tot het uitvaardigen ervan is door Bruls samen met politie en Openbaar Ministerie genomen, zegt hij.
De 1500 beschikbare kaarten waren dinsdag binnen een half uur uitverkocht, aldus de Nijmeegse voetbalclub. Mensen die een kaartje hebben bemachtigd moeten zich laten testen bij een locatie van Testen voor Toegang. Alleen met een recente negatieve coronatest krijgen ze toegang tot het terrein van het Goffertstadion. Nijmegen wijst erop dat groepsvorming ook elders niet is toegestaan vanwege de geldende coronamaatregelen. De politie zal er scherp op letten, aldus de gemeente.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
5 uur geleden