Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog geen zicht op oplevering nieuwe scholen Oost-Souburg

Nog geen zicht op oplevering nieuwe scholen Oost-Souburg

OOST-SOUBURG – Hoewel de nieuwbouw van De Parelburcht aan de Van Visvlietstraat gestaag vordert lijkt de bouw van de Tweemaster-Kameleon aan de Jan de Priesterstraat maar langzaam vooruit te gaan. De nieuwe school is weliswaar uit de steigers maar de ramen en deuren zijn vooralsnog dichtgetimmerd met houten platen. Duidelijk is in ieder geval dat de voorgenomen verhuizing van de scholen voor de zomervakantie niet kan doorgaan.

De nieuwbouw van basisscholen De Parelburcht en de Tweemaster-Kameleon blijft kampen met tegenslagen en vertraging. Nadat de bouw van de scholen is begonnen kwam aan het licht dat het ontwerp voor de nieuwbouw van de Tweemaster-Kameleon achterstevoren werd gebouwd. “De school wordt niet meer voor de zomervakantie in gebruik genomen”, weet wethouder Coen Bertijn om vervolgens te constateren: “De aannemer voert zijn werk niet zo heel vlot uit.” Dan speelt er op de achtergrond nog de discussie over wie er moet opdraaien voor de aanzienlijke meerkosten van het bouwproject die zijn ontstaat doordat de aannemer Buko de school aanvankelijk verkeerd om was gaan bouwen. De meerkosten bedragen tenminste 215.000 euro en daar moeten de extra kosten die de aannemer heeft gemaakt om zijn fout te herstellen dan nog bijkomen. Wie er voor die extra kosten moet opdraaien is nog altijd niet duidelijk. “De aansprakelijkheid heeft nu geen prioriteit,” aldus wethouder Bertijn. Het lijkt erop dat de gemeente de oplevering van de school afwacht alvorens de discussie over de aansprakelijkheid aan te gaan.

Meer uit Vlissingen

Muziekquiz bij ontmoetingspunt Samenstroom in Vlissingen

VLISSINGEN - Ontmoetingspunt Samenstroom is iedere vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur open in Museum Scheldewerf in Vlissingen.

36 minuten geleden
Turners VTV sluiten seizoen af met zonnig eindfeest

VLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.

1 dag geleden
Feyenoord komt naar Vlissingen met Feyenoord Soccer Camp

VLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.

1 dag geleden
Rubriek ‘Maurits tekent Vlissingen’

VLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.

2 dagen geleden
Botsing tussen twee auto’s op A58 bij Oost-Souburg levert vertraging op

OOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.

2 dagen geleden
Vrouw op scootmobiel gewond bij aanrijding met auto

VLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.

3 dagen geleden
Twintig jaar Slavernijmonument op Balans in Middelburg; zaterdagavond kerkdienst in Koorkerk

MIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden. 

4 dagen geleden