Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog geen unaniem juryoordeel in Weinstein-zaak

Nog geen unaniem juryoordeel in Weinstein-zaak

NEW YORK (ANP) - De jury die moet oordelen of Harvey Weinstein schuldig is inzake de drie aanklachten van seksueel misbruik die tegen hem lopen, heeft op hun eerste dag na de slotpleidooien van beide kanten het gererechtsgebouw onverrichterzake verlaten.

De zeven mannen en vijf vrouwen die over het lot van de gevallen Hollywood-producer moeten beslissen, werden het nog niet eens over schuldig of onschuldig. De juryleden gaan woensdag om 9:00 uur (lokale tijd) in New York verder met hun beraad.

In principe wordt van hen verwacht dat ze dit elke dag doen van 9:00 uur tot 16:30 uur op doordeweekse dagen. In het weekend zijn ze vrijgesteld van hun juryplicht. De zaak wordt pas afgesloten als de jury tot een unaniem oordeel weet te komen.

De eens zo gevierde Hollywood 'mogul' lijkt vooralsnog niet wakker te liggen van alles wat er gebeurt. Op de vraag hoe hij zich voelde, toen hij op weg was naar de rechtbank, antwoordde hij tegenover een journalist: "Alles gaat prima met mij."

Meer uit Buitenland

Taiwan meldt terugtrekking Chinese oorlogsbodems

TAIPEI (ANP/AFP) - Chinese oorlogsbodems die betrokken zijn bij militaire manoeuvres in onder meer de Straat van Taiwan, hebben zich volgens de kustwacht van het eiland teruggetrokken uit de territoriale wateren van Taiwan. De manoeuvres lijken voorbij te zijn, meldt Taipei.

8 minuten geleden
Legerchef: Poetin beveelt opmars troepen in Soemy en Charkiv

MOSKOU (ANP/RTR) - Russische troepen rukken op in de Oekraïense verdedigingslinies en president Vladimir Poetin heeft opdracht gegeven tot uitbreiding van een bufferzone in de Oekraïense regio's Soemy en Charkiv in 2026. Dat heeft de Russische stafchef Valeri Gerasimov tegen Russische persbureaus gezegd.

2 uur geleden
President Colombia: VS bombardeerden cocaïnefabriek in Venezuela

BOGOTA (ANP) - De Colombiaanse president Gustavo Petro heeft bevestigd dat de Verenigde Staten een cocaïnefabriek hebben gebombardeerd in de havenstad Maracaibo, in het westen van Venezuela.

3 uur geleden
Omstreden verkiezingen Honduras krijgen juridisch vervolg

TEGUCIGALPA (ANP) - Procureur-generaal Johel Zelaya van Honduras heeft aangekondigd binnenkort juridische stappen te ondernemen om de gebeurtenissen tijdens het omstreden verkiezingsproces in het Midden-Amerikaanse land op te helderen.

3 uur geleden
Couppleger Doumbouya wint presidentsverkiezingen in Guinee

CONAKRY (ANP) - Couppleger Mamady Doumbouya heeft de presidentsverkiezingen in het West-Afrikaanse land Guinee gewonnen. Uit voorlopige resultaten blijkt dat de generaal bij de verkiezingen van zondag 86,7 procent van de stemmen behaalde, waardoor een tweede stemronde niet nodig is, aldus de kiescommissie.

5 uur geleden
Isiah Whitlock, bekend als Clay Davis in The Wire, overleden

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse acteur Isiah Whitlock, bekend van zijn rol als de corrupte senator Clay Davis in de serie The Wire, is op 71-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn agent op Instagram bekendgemaakt.

5 uur geleden
Droneaanval Oekraïne raakt gaspijpleiding in Russische havenstad

TUAPSE (ANP) - Een Oekraïense droneaanval heeft schade toegebracht aan de haveninfrastructuur en een gaspijpleiding in een woonwijk van de Russische havenstad Tuapse aan de Zwarte Zee. Dat meldt het operationele hoofdkwartier van de regio Krasnodar via Telegram. Er zouden geen gewonden zijn gevallen.

5 uur geleden