Nog even omrijden voor laatste werkzaamheden Sloeweg
BORSSELE - In aanloop naar de opening van knooppunt De Drie Klauwen tussen Nieuwdorp en ‘s-Heerenhoek op maandag 30 september zijn er de komende weken nog meerdere wegafsluitingen.
De komende weken worden blauwe bewegwijzeringsborden geplaatst. Daarvoor moeten delen van de weg worden afgesloten. De borden komen te hangen aan portalen boven de weg. Daarvoor moeten er dertien palen in de grond worden getrild.
Richtingen
Van maandag 26 augustus tot en met vrijdag 30 augustus is een deel van de Bernhardweg West telkens van 20.00 uur tot 6.00 uur dicht in beide richtingen. Het gaat om het deel vanaf de afslag Nieuwdorp tot de tijdelijke rotonde op de Sloeweg. De afrit vanuit Middelburg naar Nieuwdorp blijft open.
Europaweg-Oost
Van maandag 2 september tot en met vrijdag 6 september is de Westerscheldetunnelweg telkens van 20.00 uur tot 6.00 uur dicht in beide richtingen. Dat gaat om het deel ter hoogte van de Assenburgweg tot de tijdelijke rotonde.
Het verkeer kan de gele omleidingsborden volgen. De route loopt via de Europaweg-Oost.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
2 weken geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
3 weken geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
3 weken geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
3 weken geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
3 weken geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
3 weken geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
3 weken geleden