
Nog een inwoner van Goes en iemand in Heinkenszand besmet met coronavirus
GOES - Een inwoner van Goes en iemand in Heinkenszand zijn ook besmet met het coronavirus.
Beide mensen zitten in thuisisolatie en maken het naar omstandigheden goed. Dat meldt GGD Zeeland dinsdagavond.
Dinsdagmiddag werd al een besmetting gemeld van een vrouw in Serooskerke. Maandag bleek dat een medewerker van Adrz besmet was met het virus en zondag was een inwoners van Scharendijke de eerste Zeeuwse coronapatiënt.
Contact
De twee nieuwe gevallen brengen het aantal besmettingen in Zeeland op vijf. GGD Zeeland brengt in kaart met wie de twee nieuwe patiënten in contact zijn geweest en houdt de patiënten in de gaten.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Cinema Middelburg presenteert een speciaal gratis programma tijdens de N8vdN8 zaterdagavond 25 oktober.
10 uur geledenMIDDELBURG - De brandweer is donderdag uitgerukt naar de Poppenroedestraat in Middelburg voor een melding van stormschade. Er bleek een grote tak los te hangen. De brandweerlieden hebben de tak weggehaald.
11 uur geledenMIDDELBURG - Vanwege de verwachte storm, met windstoten tot 115 kilometer per uur in het zuidwesten van Nederland, rijden er donderdag vanaf 15.00 uur minder treinen in Zeeland. Dat meldt de NS.
13 uur geledenVEERE - Vrijdagavond is het 'Halloween Trick Or Treat!' in Veere. Dit feest is voor alle kinderen in Veere en Zanddijk.
13 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - In Zeeland is ruimte voor maximaal twee aanlandingen van windparken op zee. Of maximaal één als er twee nieuwe kerncentrales komen. Dit staat in het advies van de regio aan het ministerie van Klimaat en Groene Groei (KGG). 'Aanlandingen bij Nieuwvliet-Bad zorgen voor het kortste ondergrondse landtracé en is daarmee het meest wenselijk. Aanlandingen via de Westerschelde zijn niet haalbaar.'
16 uur geledenMIDDELBURG - In de pizzeria in Winkelcentrum Dauwendaele in Middelburg heeft donderdagmorgen vroeg brand gewoed. De brandweer heeft het vuur geblust. Het winkelcentrum kan gewoon opengaan, laat de Veiligheidsregio Zeeland (VRZ) weten.
16 uur geledenZeeuwen moeten vanaf donderdagavond rekening houden met harde wind. Het KNMI geeft code geel af vanwege storm Benjamin die over het land trekt. De wind kan schade veroorzaken en zorgt mogelijk voor hinder op de weg.
1 dag geleden