
Nog 32 vermisten in Valencia na overstromingsramp
VALENCIA (ANP) - Het aantal mensen dat in de Spaanse regio Valencia nog wordt vermist na de overstromingen eind vorige maand is gedaald tot 32. De Spaanse autoriteiten laten aan de krant El País weten dat het aantal vermisten tussen zaterdag en zondag daalde met negen. Het dodental liep niet verder op.
Het officiële dodental door de ramp in de regio staat op 214. Acht van de gevonden lichamen zijn niet geïdentificeerd, van 206 slachtoffers is de identiteit bekend, schrijft El País. In heel Spanje kwamen meer dan 220 mensen om het leven door het noodweer.
In de regio Valencia is voor komende week opnieuw gewaarschuwd voor veel regen.
Meer uit Buitenland
GAZA-STAD (ANP/AFP) - Israëlische luchtaanvallen op een school in Gaza die ontheemden herbergt, hebben 31 mensen het leven gekost, meldt de burgerbeschermingsdienst van Gaza. Tientallen anderen raakten gewond. Het schoolgebouw staat in het vluchtelingenkamp Bureij, in het hart van de Gazastrook.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Columbia University gaat bijna 180 medewerkers ontslaan, zo meldt de Amerikaanse universiteit. De regering van president Donald Trump schrapte in maart 400 miljoen dollar aan federale financiering voor de in New York gevestigde universiteit. Die zou volgens de regering niet ver genoeg zijn gegaan om pro-Palestijns activisme op de campus aan te pakken.
2 uur geledenNEW DELHI (ANP/AFP) - Het Indiase leger meldt dat in de nacht van dinsdag op woensdag drie burgers zijn gedood door artillerievuur van het Pakistaanse leger.
2 uur geledenISLAMABAD (ANP/DPA) - Bij de recente aanvallen van India op doelen in Pakistan zijn acht mensen omgekomen en 33 anderen gewond geraakt. Dat meldt het Pakistaanse leger.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Canadese premier Mark Carney heeft de Amerikaanse president Donald Trump gevraagd om te stoppen met het verwijzen naar Canada als 51e staat van de Verenigde Staten. De twee ontmoetten elkaar dinsdag in het Witte Huis na de verkiezingswinst van Carney van een week geleden.
7 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - India heeft bevestigd dat er meerdere raketaanvallen zijn uitgevoerd op buurland Pakistan. De Indiase regering laat weten dat onder de naam Operatie Sindoor er negen plekken in Pakistan zijn aangevallen. Volgens India waren geen militaire faciliteiten doelwit.
7 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - Pakistan is op drie plekken met raketten aangevallen. Een woordvoerder van de Pakistaanse krijgsmacht zegt dat India achter de raketaanvallen zit.
8 uur geleden