Noad'67 overtreft Smerdiek in tweede helft
SINT-MAARTENSDIJK - In de eerste helft was Smerdiek de bovenliggende partij en dankzij een mooie schuiver van Joey Kiesenberg kwam de club zelfs op voorsprong.
Maar in de tweede helft waren het de spelers van Noad'67 die veel feller speelden en dat resulteerde in de verdiende gelijkmaker van Joost de Witte. Een kwartier voor tijd maakte Frank den Engelsman de 1-2 en niet even later werd diezelfde Frank door een steekbal van broer Rob vrij voor de keeper gezet, 1-3. Noad'67 doet goede zaken en stijgt naar de elfde plek.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het foodtruckfestival van Kiwanis Tholen op de Markt heeft afgelopen zaterdag 3.849 euro opgeleverd. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het project Tholen Op Vakantie (TOV). De organisatie spreekt van een geslaagde dag.
11 uur geledenTHOLEN - De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Eendrachtsweg in Tholen. Het vuur was snel onder controle en na ongeveer een kwartier volledig geblust.
15 uur geledenTHOLEN - Marleen Sijbers wordt officieel herbenoemd als burgemeester van de gemeente Tholen. De gemeenteraad droeg haar in februari al voor voor een nieuwe termijn, maar de procedure is nu bijna afgerond. Haar tweede ambtstermijn begint op 15 november 2026.
17 uur geledenTHOLEN - Goed nieuws voor iedereen die zich de afgelopen periode heeft ingeschreven voor een glasvezelaansluiting. Het minimum aanmeldpercentage van 40 procent is bereikt, waardoor de aanleg van het netwerk definitief kan doorgaan.
1 dag geledenZEELAND - Al ruim een week zuchten Zeeuwen onder zomerse temperaturen en voorlopig lijkt daar nog geen einde aan te komen. Sterker nog: volgens Weeronline wordt het later deze week op meerdere plaatsen uitzonderlijk heet, met temperaturen die kunnen oplopen tot 35 graden of zelfs meer.
1 dag geledenTHOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Pim van de Klundert van Sirocco Personal Bikes.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden