NL-Alert vanwege grote brand Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - In Sint-Annaland is vanmiddag een grote brand uitgebroken in een kassencomplex. Volgens de Veiligheidsregio Zeeland (VRZ) is sprake van forse rookontwikkeling. Om die reden is ook een NL-Alert uitgegeven.De brand woedt in een complex aan de Stoofweg. Rond 15.35 uur kwam de eerste melding binnen, vijf minuten later was er al opgeschaald naar ‘grote brand’. De brandweer heeft onder meer vijf tankautospuiten, een waterwagen, een hoogwerker en haakarmvoertuig met dompelpomp opgeroepen. Omstreeks 15.50 uur is opgeschaald naar GRIP 1 zodat afstemming kan plaatsvinden tussen de betrokken hulpdiensten.Volgens de Veiligheidsregio gaat de brand gepaard met forse rookontwikkeling die over het dorp Sint-Annaland trekt.&nbs p;De VRZ adviseert omwonenden om ramen en deuren te sluiten en eventueel aanwezige ventilatiesystemen uit te zetten. Even na 16.00 uur is door de Veiligheidsregio een NL-Alert uitgestuurd.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Muziek, gezelligheid en een bomvol Havenplein. Dat is wat bezoekers op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus kunnen verwachten tijdens de vijfde editie van het Havenplein Festival. Het gratis feest valt traditiegetrouw samen met de kermis en jaarlijkse braderie en is inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde op de evenementenkalender van Sint-Annaland.
1 uur geledenTHOLEN - Automobilisten die in België tanken, profiteren vanaf woensdag van een nog groter voordeel. Het prijsverschil met Nederland loopt op tot ruim 70 cent per liter benzine.
4 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat vrijdagmiddag na een afsluiting van vijf weken weer open. Volgens Rijkswaterstaat verlopen de werkzaamheden volgens planning en is het onderhoud op tijd afgerond.
8 uur geledenSINT-ANNALAND - De kermis in Sint-Maartensdijk is nog maar net afgelopen of de volgende dient zich alweer aan. Van woensdag 5 tot en met zaterdag 8 augustus staat het Havenplein in Sint-Annaland vier dagen lang in het teken van een gezellige mix van attracties, spelletjes en lekkernijen.
1 dag geledenTHOLEN - Goed nieuws voor bezoekers van het naaktstrandje aan de Oesterdam: de populaire ligweide blijft deze zomervakantie gewoon open. Eerder leek het erop dat het strandje wekenlang afgesloten zou zijn vanwege de bouw van een pilothal op de Bergse Diepsluis, maar dat blijkt nu toch niet nodig.
1 dag geledenTHOLEN - Na een droge juli lijkt ook augustus op Tholen warm en droog te verlopen. Volgens meteoroloog Sarah van Gorp van Weeronline blijft de kans op langdurige regen voorlopig klein, waardoor de droogte verder toeneemt. Pas later in de maand lijkt de kans op buien voorzichtig groter te worden.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De kermis en braderie in Sint-Maartensdijk hebben afgelopen week weer veel bezoekers naar het dorp getrokken. Op de Haven draaiden vier dagen lang de attracties, terwijl zaterdag ook de jaarlijkse braderie rondom de Markt voor volop drukte zorgde.
2 dagen geleden