Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwe tegenvaller voor Pogba in aanloop naar WK voetbal

Nieuwe tegenvaller voor Pogba in aanloop naar WK voetbal

TURIJN (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba heeft een nieuwe tegenvaller moeten incasseren in zijn poging om op tijd fit te worden voor het WK voetbal. De middenvelder van Juventus zou volgens Italiaanse media een dijbeenblessure hebben opgelopen. De 29-jarige Pogba zou last hebben van spiervermoeidheid, wat hem mogelijk tien dagen aan de kant houdt.

Pogba heeft dit seizoen nog niet gespeeld voor Juventus vanwege een knieblessure, opgelopen in de voorbereiding. De middenvelder, die afgelopen zomer terugkeerde in Turijn na zes jaar bij Manchester United, keerde recentelijk terug op het trainingsveld om toe te werken naar zijn officiële rentree.

Trainer Massimiliano Allegri zei afgelopen week niet te verwachten dat Pogba voor de start van het WK, op 20 november, nog in actie komt voor Juventus. De Franse bondscoach Didier Deschamps maakt op 9 november zijn selectie bekend voor het toernooi in Qatar. Titelverdediger Frankrijk speelt zijn eerste wedstrijd tegen Australië op 22 november.

Meer uit Voetbal

FIFA-baas Infantino: cultuur van dialoog is nodig

DEN HAAG (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zegt open te staan voor open discussies over mogelijke hervormingen bij de wereldvoetbalbond. "Er moet een cultuur van dialoog zijn, van naar elkaar luisteren en elkaar respecteren. Het gaat er niet om positieve krantenkoppen te genereren, het gaat erom te doen wat goed is voor de sport", schreef hij op Instagram bij een video waarin te zien is hoe hij een bezoek brengt aan de Arabian Gulf Cup in Saudi-Arabië.

23 minuten geleden
Franse bondscoach Zidane ziet Konaté geblesseerd afhaken

CLAIREFONTAINE-EN-YVELINES (ANP/AFP) - Bondscoach Zinedine Zidane van Frankrijk moet het vrijdagavond in het Nations League-duel met Turkije zonder Ibrahima Konaté stellen. De 27-jarige verdediger van Real Madrid heeft last van een knieblessure. De 20-jarige Leny Yoro van Manchester United is opgeroepen als vervanger.

57 minuten geleden
Xavi zet Zechiël, Taylor en Timber tegen Duitsland op tribune

AMSTERDAM (ANP) - Gjivai Zechiël maakt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League nog niet zijn debuut voor het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de 22-jarige middenvelder van Feyenoord buiten zijn wedstrijdselectie te laten. Datzelfde geldt voor verdediger Jurriën Timber en middenvelder Kenneth Taylor. Dat blijkt uit de donderdagochtend door de UEFA vrijgegeven lijst.

2 uur geleden
Klopp: Nederland ideale tegenstander voor debuut bij Duitsland

AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.

14 uur geleden
Ronaldo mikt op duizendste doelpunt in shirt van Portugal

OEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.

15 uur geleden
Van Bommel: met een beetje geluk had België het WK kunnen winnen

BRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."

20 uur geleden
Dumfries, Aké en Gakpo reserve-aanvoerders Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.

22 uur geleden