Nieuwe start voor familie Evegroen in ‘s-Heer Hendrikskinderen
‘s-HEER HENDRIKSKINDEREN - Sinds een maand zijn Jannes en Ilse Evegroen de trotse eigenaren van een huis in ‘s-Heer Hendrikskinderen. Het idee om te verhuizen bestond al langer, maar toch is het stel pas vorig jaar echt op zoek gegaan naar een nieuwe woning. Nadat ze vijf huizen zonder succes bezichtigd hadden kwam de vrijstaande woning in het dorp aan de rand van Goes in beeld.“We hebben dertien jaar met veel plezier in Goes gewoond, maar het huis werd te klein”, vertelt Ilse. Naast hun drie zonen heeft ze een gastouderopvang waardoor er veel kinderen over de vloer komen. “We waren de drukke straat bovendien beu”, vult Jannes aan. “Het dorpsgevoel, de mooie omgeving en de natuur zijn hier fantastisch.” De verkoop van hun huis in Goes verliep vlot, omdat dit onderhands is verlopen. De aankoop van het nieuwe huis zorgde wel voor wat slapeloze nachten. “Omdat we allebei een eigen bedrijf hebben, was het niet gemakkelijk om de hypotheek snel rond te krijgen. Ook een bod uitbrengen was spannend. We voelden wel dat er ruimte was, omdat de woning relatief lang te koop stond. We merkten niet echt dat de huizenmarkt oververhit is. Je moet je gewoon niet gek laten maken.”
Voor het gezin betekent de verhuizing een nieuwe start. “We hebben niets aan het huis hoeven doen; er zit een mooie keuken in en een heerlijke badkamer. Het voelde meteen als ons huis en het geeft veel rust. Alles klopt nu. Het voelt alsof dit huis voor ons bestemd is.”
Meer uit Beveland
's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.
2 uur geledenGOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
17 uur geledenGOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.
21 uur geleden"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.
1 dag geledenGOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.
1 dag geledenGOES - Op 31 oktober 2025 ontving burgemeester Cees van den Bos in 't Sas de vernieuwde wandelgids van het Oosterscheldepad.
1 dag geledenNOORD-BEVELAND - De strijd om het kinderburgemeesterschap van Noord-Beveland is dit jaar spannender dan ooit. Waar in andere jaren zes of zeven kinderen meededen, zijn er dit keer twee kanshebbers: Livia Straub (11) uit Colijnsplaat en Benjamin Besems (11) uit Kamperland. Wie van hen de nieuwe kinderburgemeester wordt, blijft nog even geheim tot 17 november.
1 dag geleden