
Nieuwe ronde coronaprikken: dit moet je weten in Reimerswaal en Kapelle
REIMERSWAAL/KAPELLE - Halverwege september start de GGD Zeeland met een nieuwe vaccinatieronde tegen het coronavirus. 60-plussers en andere kwetsbare groepen ontvangen hiervoor een uitnodiging. De ronde loopt tot begin december en inwoners uit zowel Reimerswaal als Kapelle kunnen op verschillende locaties terecht.
Meer uit Reimerswaal
GOES - Voor documentairemaker Koert Davidse (66) - geboren in buurtschap Wissekerke, nabij Goes - is het maken van zijn nieuwste film 'Mijn broer' een emotionele reis geworden. In de documentaire vertelt hij het verhaal van zijn broer Bart, die in 1986 overleed aan de gevolgen van aids. De documentaire gaat op 15 september in première tijdens Film by the Sea in Vlissingen. "In Zeeland ligt onze oorsprong. Het voelde juist om daar het verhaal voor het eerst te delen."
11 uur geledenREIMERSWAAL - Van 6 tot en met 13 september 2025 vindt de 17e editie van de Oosterscheldeweek plaats. Tijdens deze week organiseert Nationaal Park Oosterschelde een uitgebreid programma met activiteiten en excursies om het unieke natuurgebied te ontdekken.
1 dag geledenKAPELLE - De ondernemersvereniging van Kapelle heeft bij de gemeente aangedrongen op een goed en veilig alternatief voor vrachtverkeer met als bestemming de kern van Kapelle.
1 dag geledenKAPELLE - Het centrum van Kapelle stond afgelopen weekend volledig in het teken van de Kapelse Dagen. Bezoekers genoten van een gevarieerd programma met onder meer een grote braderie, live muziek en verschillende activiteiten voor jong en oud.
2 dagen geledenGOES - Zeeland wordt steeds groener. Op dinsdag 9 september start de vijfde editie van de jaarlijkse Gratis Boompjes Uitdeelactie van de Zeeuwse Milieufederatie (ZMf). Via de website van de ZMF worden vanaf 9.00 uur maar liefst 38.000 gratis boompjes en struikjes beschikbaar gesteld voor inwoners van Zeeland. Alle Zeeuwse gemeenten doen mee en ook woningcorporaties, Scalda Educatie en DELTA Energie dragen financieel bij.
2 dagen geledenRILLAND- Bestuurders die tijdens het passeren van het ongeval op de A58 bij Rilland met hun telefoon in de hand voorbij kwamen, mogelijk om foto's of filmpjes te maken, zullen een bekeuring ontvangen voor het gebruik van hun mobiele telefoon achter het stuur. Maar liefst 78 bestuurders kwamen met de telefoon in hun hand voorbij rijden terwijl verschillende instanties bezig waren met het slachtoffer, het onderzoek en het zo snel mogelijk vrij maken van de weg.
3 dagen geledenRILLAND- Een gekantelde vrachtwagen heeft zaterdagochtend op de A58 bij Rilland voor flinke file gezorgd. Het voertuig kantelde door nog onbekende oorzaak op de rechter rijbaan en belandde op de zijkant, tegen het verkeer in. De A58 werd direct afgesloten voor hulpverlening waardoor een behoorlijke file ontstond. Het is niet duidelijk of de chauffeur van de vrachtwagen gewond is geraakt. Waardoor het kwam dat de vrachtwagen kantelde is ook niet bekend.
3 dagen geleden