Nieuwe omgevingsvergunning voor nieuwbouw Tweemaster-Kameleon
VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verwacht dat er een nieuwe omgevingsvergunning aangevraagd moet worden voor de nieuwbouw van basisschool Tweemaster-Kameleon in Oost-Souburg. De bouw van de school is al in volle gang en in mei van dit jaar werd bekend dat de school achterstevoren werd gebouwd. In september kwam aan het licht dat de school ook nog eens te dicht aan de weg wordt gebouwd.
Omdat de nieuwbouw van de Tweemast-Kameleon eerst verkeerd om en ook nog eens op de verkeerde locatie is gebouwd voldoet het plan niet meer aan de verleende omgevingsvergunning. In opdracht van de gemeente heeft advies- en ingenieursbureau Witteveen+Bos onderzocht of de gewijzigde uitvoering van de bouwplannen gelegaliseerd kan worden. Hieruit is gebleken dat legalisatie naar verwachting mogelijk is, mits er een aantal acties worden genomen. Zo moet er naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe omgevingsvergunning worden aangevraagd, omdat de nieuwbouw niet meer aan de huidige omgevingsvergunning voldoet.
Extra kosten
Met de aannemer van de nieuwbouw worden nog altijd gesprekken gevoerd over wie moet opdraaien voor de extra kosten die zijn gemaakt doordat de bouw is vertraagd en het omdraaien en verschuiven van de nieuwbouw. Ondanks de gemaakte fouten lijkt het er op dat de school in april 2023 wordt opgeleverd en men aanvang kan maken met de inrichting van de ruimte rondom het schoolplein.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
4 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
4 maanden geleden