
Nieuwe lotgenotengroep voor nabestaanden van mensen die overlijden door zelfdoding
GOES - Emergis Preventie begint donderdag 29 oktober met een nieuwe lotgenotengroep voor nabestaanden van mensen die overlijden door zelfdoding.
Elk jaar komen er ongeveer 1850 mensen op deze manier om het leven. In de lotgenotengroep ‘Hoe verder …?’ kunnen nabestaanden hun ervaringen delen met anderen.
Zo leren ze omgaan met het verlies en de reacties van mensen om hen heen. Ook vinden de deelnemers steun bij elkaar.
Aanmelden
Voor informatie en aanmelden kunnen mensen terecht bij Els van Diemen: 06-20053633 of [email protected]. De locatie wordt gekozen aan de hand van waar de meeste aanmeldingen zijn.
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal organiseert op dinsdag 3 juni 2025 een bijeenkomst voor deelnemers van de Reimerswaalse wandelgroepen. Het is de start van een jaarlijkse traditie, bedoeld om wandelaars te verbinden en te inspireren.
8 uur geledenRILLAND- De hulpdiensten zijn zaterdagmorgen ingezet voor een verkeersongeval op de Bathseweg. Ter plaatse bleek dat één persoon medische hulp nodig had en voor nader onderzoek met spoed naar het ziekenhuis overgebracht moest worden. Dit gebeurde onder politiebegeleiding. De politie laat weten dat er sprake was van een medisch ongeval.
1 dag geledenKRUININGEN- Op de Stationsweg zijn zaterdagmorgen twee verkeersdeelnemers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij liep één persoon letsel op. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht. Waardoor de verkeersdeelnemers met elkaar in botsing kwamen is niet duidelijk.
1 dag geledenYERSEKE- In een bocht van de Schelvrijwegeling is vrijdagavond een auto in de sloot beland. De politie ging ter plaatse om hulp te verlenen. Gelukkig konden de inzittenden droog de kant bereiken. Er raakte niemand gewond. Het is niet duidelijk waardoor de auto in de sloot terechtkwam.
1 dag geledenYERSEKE - Vanaf maandag 12 mei 2025 kunnen wandelaars in Yerseke weer meedoen aan de jaarlijkse avondvierdaagse. Deelnemers kunnen kiezen tussen routes van 5 of 10 kilometer. Startlocatie is het schoolplein van CBS Het Kompas aan het Moerplein 2.
2 dagen geledenKAPELLE - Op donderdag 15 mei vindt op het Franse militaire ereveld in Kapelle de jaarlijkse Franse Herdenking plaats. Daarbij wordt stilgestaan bij de Franse militairen die tussen 1940 en 1945 hun leven gaven voor de vrijheid van Nederland.
2 dagen geledenKAPELLE - Op zaterdag 17 mei vindt de 11e editie van de Franse Slag Mars plaats. De jaarlijkse wandeltocht eert de Franse militairen die in mei 1940 zijn overleden bij de verdediging van Zeeland.
3 dagen geleden