Nieuwe horecabazen voor Havenzicht in Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - De zoektocht naar horecabazen voor Havenzicht in Sint-Annaland heeft tot een succesvolle match geleid. Carina van Vossen en Janine Vroegop zijn bekende lokale persoonlijkheden en vormen straks de gezichten van het nieuwe Havenzicht. Ze worden daarbij op technisch vlak ondersteund door Leo van Vossen.
Met al hun horeca-ervaring gaan ze samen een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van deze eeuwenoude herberg tot de ‘Huiskamer van Sint-Annaland.’ Ook de verschillende functies van het pand zijn vastgesteld. Vakantieappartementen, een brasserie, een extra kantoor en activiteitenruimte voor Zorgcoöperatie Anna Zorgt en een fitnessruimte maken onderdeel uit van deze invulling.
Na de zomer
De eerste etage en de zolder worden na de zomer omgebouwd tot vijf comfortabele vakantieappartementen met ieder een eigen keuken. Direct naast de sterk vernieuwde hoofdingang krijgt Zorgcoöperatie Anna Zorgt een extra kantoorruimte om haar leden en inwoners van Sint-Annaland nog laagdrempeliger te kunnen ontvangen. Daarnaast ontstaat er in de grote zaal een activiteitenruimte die ideaal is voor bijvoorbeeld de koffieochtenden. De bestaande ruimtes in het wooncomplex Annahof blijven daarbij wel gehandhaafd om zo de groei van de zorgcoöperatie op te kunnen vangen.
Metamorfose
Op de begane grond wordt een brasserie gerealiseerd met een groot buitenterras, wat recent geheel is vernieuwd gelijktijdig met de renovatie van het gehele Havenplein. Het linkergedeelte van Havenzicht ondergaat een metamorfose waardoor het gehele pand een meer evenwichtige en nog prominentere uitstraling krijgt. De historische kelders onder het pand worden gerestaureerd en toegankelijk gemaakt voor besloten bijeenkomsten.
Streekproducten
De nieuwe uitbaters willen graag met streekproducten gaan werken, een (afhaal)broodjescorner realiseren, culinaire thema-vonden organiseren en een ontbijtservice opzetten. Ook kunnen mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt worden ingezet bij onder andere de keukenactiviteiten.Nadat de nodige vergunningen zijn verkregen is het de bedoeling om na de zomer te beginnen met de interne werkzaamheden in het gigantische pand. Als eerste worden de appartementen gerealiseerd, en met een beetje geluk kan rond de zomer van 2021 de horeca van start gaan.
Meer uit Tholen
THOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.
1 uur geledenTHOLEN - Tholen veranderde afgelopen week in een wit winterwonderland. Overal in stad en dorpen was ruimte voor sneeuwpret, maar de gladheid en hevige sneeuwval hadden ook gevolgen voor verkeer, bijeenkomsten en het openbaar vervoer. Vooral woensdag vroeg het winterse weer om extra oplettendheid.
17 uur geledenTHOLEN - Stel je voor: een boom in je voortuin die schaduw, frisse lucht en een mooiere straat brengt én dat ook nog helemaal gratis. De gemeente Tholen start vandaag met de actie 'Gratis boom in de voortuin'. Inwoners die binnen de bebouwde kom wonen en een voortuin hebben, kunnen zich tot 26 januari aanmelden voor één of twee gratis bomen. In totaal zijn er 250 bomen beschikbaar.
20 uur geledenSINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt heeft afgelopen donderdag tijdens de nieuwjaarsreceptie een herinneringsbordje ontvangen van de gemeente Tholen. Dit gebeurde ter ere van de nominatie voor het Appeltje van Oranje in 2025. Daarnaast werd de verlenging van het contract voor het Dorpsloket ondertekend.
23 uur geledenPOORTVLIET - Op de eerste schooldag van 2026 is op obs De Eevliet in Poortvliet een bijzonder moment gevierd. Niet alleen de start van een nieuw schooljaar, maar ook het begin van een nieuw hoofdstuk voor de school.
1 dag geledenTHOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.
2 dagen geledenWEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.
2 dagen geleden