Nieuwe horecabazen voor Havenzicht in Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - De zoektocht naar horecabazen voor Havenzicht in Sint-Annaland heeft tot een succesvolle match geleid. Carina van Vossen en Janine Vroegop zijn bekende lokale persoonlijkheden en vormen straks de gezichten van het nieuwe Havenzicht. Ze worden daarbij op technisch vlak ondersteund door Leo van Vossen.
Met al hun horeca-ervaring gaan ze samen een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van deze eeuwenoude herberg tot de ‘Huiskamer van Sint-Annaland.’ Ook de verschillende functies van het pand zijn vastgesteld. Vakantieappartementen, een brasserie, een extra kantoor en activiteitenruimte voor Zorgcoöperatie Anna Zorgt en een fitnessruimte maken onderdeel uit van deze invulling.
Na de zomer
De eerste etage en de zolder worden na de zomer omgebouwd tot vijf comfortabele vakantieappartementen met ieder een eigen keuken. Direct naast de sterk vernieuwde hoofdingang krijgt Zorgcoöperatie Anna Zorgt een extra kantoorruimte om haar leden en inwoners van Sint-Annaland nog laagdrempeliger te kunnen ontvangen. Daarnaast ontstaat er in de grote zaal een activiteitenruimte die ideaal is voor bijvoorbeeld de koffieochtenden. De bestaande ruimtes in het wooncomplex Annahof blijven daarbij wel gehandhaafd om zo de groei van de zorgcoöperatie op te kunnen vangen.
Metamorfose
Op de begane grond wordt een brasserie gerealiseerd met een groot buitenterras, wat recent geheel is vernieuwd gelijktijdig met de renovatie van het gehele Havenplein. Het linkergedeelte van Havenzicht ondergaat een metamorfose waardoor het gehele pand een meer evenwichtige en nog prominentere uitstraling krijgt. De historische kelders onder het pand worden gerestaureerd en toegankelijk gemaakt voor besloten bijeenkomsten.
Streekproducten
De nieuwe uitbaters willen graag met streekproducten gaan werken, een (afhaal)broodjescorner realiseren, culinaire thema-vonden organiseren en een ontbijtservice opzetten. Ook kunnen mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt worden ingezet bij onder andere de keukenactiviteiten.Nadat de nodige vergunningen zijn verkregen is het de bedoeling om na de zomer te beginnen met de interne werkzaamheden in het gigantische pand. Als eerste worden de appartementen gerealiseerd, en met een beetje geluk kan rond de zomer van 2021 de horeca van start gaan.
Meer uit Tholen
THOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.
7 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.
10 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
13 uur geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
15 uur geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
1 dag geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
1 dag geleden