Nieuwe haring voor Thoolse oudjes
THOLEN - Helaas moest De Lionsclub Tholen net als vorig jaar, ook ook dit jaar de jaarlijkse haringparty annuleren in verband met de coronamaatregelen. De haring voor deze party wordt al 20 jaar lang gesponsord door Van de Velde Vis te Tholen. Het waren Cees en zijn zoon Gydo die de Lions benaderen om dit jaar dan maar een andere haring actie te organiseren. Op 26 juni werd dan ook bij verschillende bejaardencentra op het eiland Tholen haring afgeleverd. Dat was smullen voor velen, zo ook voor mevrouw Hommes.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Het is nog geen oud en nieuw en toch is de plaatselijke jeugd al volop bezig met knalvuurwerk. Deze knallen vallen echter in het niet bij het geluid wat de 'Carbidboys Stalland' produceren met hun melkbussen. Routinematig staan ze in drie groepjes van vier op rij, de carbidbussen die deze middag knallen voor de drie goede doelen waar stichting Vrienden van Siem dit jaar geld voor inzamelt; Warm Nest en Pluszorg van AZ Zeno en Roparun team Vrienden van Siem. Vooraf hadden ze niet kunnen dromen dat het recordbedrag van 2024 geëvenaard zou worden, toch bleek niets minder waar. Er is maar liefst €10.850,- opgehaald.
18 uur geledenTHOLEN - Het KNMI heeft maandag code geel afgekondigd. Dit vanwege gladheid. "De gladheid kan plaatselijk en verraderlijk zijn", aldus het KNMI.
23 uur geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 4: juli en augustus.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Wie in Sint-Annaland woont, weet het: het dorp wordt bewaakt door een houten reus. De Standerdmolen, de oudste molen van Zeeland, staat al ruim drie eeuwen met zijn poten in de Zeeuwse klei. Voor vrijwillig molenaar Julian de Jonge (53) ligt hij letterlijk om de hoek. "En toch blijft hij me elke keer pakken."
1 dag geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 3: mei en juni.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Sinds dit jaar is de Brabander Edward van den Eijnden (62) het nieuwe gezicht van Alvantho, de laatst overgebleven aardappelveiling van Nederland. Als veilingmeester en commercieel verantwoordelijke werkt hij aan de toekomst van de veiling, met oog voor traditie én vernieuwing.
2 dagen geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 2: maart en april.
2 dagen geleden