Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwe coach Napoli heeft geen angst voor Barcelona

Nieuwe coach Napoli heeft geen angst voor Barcelona

NAPELS (ANP/AFP) - Francesco Calzona werd maandag aangesteld als trainer van Napoli en treft twee dagen later met Barcelona "een van de beste clubs van Europa". Ondanks die omschrijving gaat de 55-jarige opvolger van de ontslagen Walter Mazzarri het duel uit de achtste finales van de Champions League onbevreesd aan. "We zijn niet bang, want we zijn Napoli", sprak Calzona strijdbaar.

"Ik heb de spelers gezegd dat er geen excuses meer zijn. We moeten beter gaan voetballen, maar kunnen niet ontkennen dat Barcelona een paar wereldtoppers heeft en een geweldige coach", sprak Calzona op de persconferentie, een dag voor het duel in Napels.

De ontmoeting met Barcelona is een pittig begin voor de coach, die terugkeert naar Napoli nadat hij eerder assistent was geweest onder zowel Maurizio Sarri als Luciano Spalletti. "Als coach kan ik nu niet veel veranderen, want we hebben geen tijd. We moeten ons in ieder geval verbeteren. Ik ben blij hier weer terug te zijn. Toen ik in de stad aankwam, voelde ik mijn adrenaline stijgen. We moeten het meteen opnemen tegen een goed team, maar dat geeft niets want wij hebben ook een goede ploeg."

De regerend landskampioen is bezig aan een moeizaam seizoen en staat slechts negende in de Serie A. "Als je al aan je derde trainer toe bent in één seizoen gaan dingen niet goed. De ploeg weet dat, we zijn allemaal verantwoordelijk", aldus Calzona.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

1 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

3 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

4 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

4 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

6 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

9 uur geleden