Nieuwe coach Alonso ziet Frimpong tweemaal scoren voor Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - Jeremie Frimpong heeft zijn nieuwe trainer Xabi Alonso aan een geslaagd debuut voor Bayer Leverkusen geholpen. De Nederlander leverde met twee doelpunten een grote bijdrage aan de thuiszege op Schalke 04 (4-0).
Alonso is bij Bayer Leverkusen aan zijn eerste grote klus als hoofdtrainer begonnen. De voormalige middenvelder van onder meer Liverpool, Real Madrid en Bayern München had eerder alleen maar een jeugdteam van Real Madrid en het B-elftal van Real Sociedad onder zijn hoede. Alonso gaf Frimpong en Mitchel Bakker een basisplaats. Hij liet Daley Sinkgraven en Timothy Fosu-Mensah niet invallen. Alonso werd afgelopen week aangesteld als opvolger van de ontslagen Gerardo Seoane.
RB Leipzig verloor 2 punten in het uitduel met 1. FSV Mainz 05 (1-1), waar Delano Burgzorg na ruim een uur mocht invallen. Philipp Hofmann, Ivan Ordets en Philipp Förster hielpen Bochum aan een ruime zege op Eintracht Frankfurt (3-0). Het duel tussen FC Augsburg en VfL Wolfsburg leverde geen winnaar op (1-1).
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
51 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
12 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
12 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
15 uur geleden