Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwe bondscoach voetbalsters hoopt bij debuut vooral op winst

Nieuwe bondscoach voetbalsters hoopt bij debuut vooral op winst

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Mark Parsons van de Nederlandse voetbalsters heeft voor zijn debuut één duidelijk doel. "Winnen en dus 3 punten pakken, dat zou heel fijn zijn", antwoordt de Engelsman lachend op de vraag wat hij hoopt te zien van zijn ploeg in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Tsjechië. "De focus ligt al de hele week op zo goed mogelijk presteren, groeien en steeds beter worden."

De opvolger van Sarina Wiegman beschikt over een volledig fitte selectie. In Groningen begint voor de 'Leeuwinnen' de weg die moet leiden naar het WK van 2023 in Australië en Nieuw-Zeeland. "Ik heb nog nooit zoveel energie in mijn lichaam gevoeld als nu", zegt Parsons. "Toen ik hier arriveerde, had ik twee, drie dagen last van een jetlag. Maar vanaf het moment dat ik met deze groep op het veld sta, voel ik me vol leven. We zijn nu vier dagen samen, ik heb vooral gekeken en geluisterd naar de ploeg. Het was niet mijn doel om direct mijn eigen draai aan de ploeg te geven. Dat doen we stap voor stap. Dit elftal heeft heel wat goede leiders en echte persoonlijkheden. Ze moeten vooral vanuit hun eigen kracht spelen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest in aanloop naar duel met Bayern op Mallorca

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Real Madrid heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München schade opgelopen in de Spaanse titelstrijd. De nummer 2 van La Liga ging bij Real Mallorca met 2-1 onderuit.

36 minuten geleden
Aanvoerder Schouten met veel pijn gewisseld bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten heeft met veel pijn voortijdig het veld verlaten in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 29-jarige international van het Nederlands elftal leek na een uur spelen in een duel om de bal een knie te verdraaien en bleef op de grond liggen. Schouten ging per brancard met zijn handen voor zijn ogen naar de zijlijn, waarbij hij werd toegezongen door het thuispubliek.

37 minuten geleden
Bayern München draait 2-0-achterstand om in zege bij SC Freiburg

FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.

1 uur geleden
Gasiorowski vervangt Obispo op laatste moment bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.

1 uur geleden
Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

2 uur geleden
Veerman, Wanner en Mauro Júnior keren terug in basiselftal PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.

3 uur geleden
Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

5 uur geleden