Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwe bieb voor De Zevensprong in Krabbendijke

Nieuwe bieb voor De Zevensprong in Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Op Kindcentrum De Zevensprong is in de Kinderboekenweek de nieuwe schoolbibliotheek feestelijk geopend.

De schooldag begon met een voorleesontbijt en werd ‘s middags op het schoolplein feestelijk afgesloten met de opening van de schoolbibliotheek. Alle kinderen waren in pyjama naar school gekomen en hadden op creatieve wijze ook nog iets groens aan hun outfit toegevoegd. Dit vanwege het thema van de Kinderboekenweek: Gi-ga-groen.

De school heeft voor de eigen leerlingen nu een uitleensysteem dat in samenwerking met Bibliotheek Oosterschelde is gerealiseerd. Samen met de inzet van ouders en juf Sofie is er de afgelopen twee jaar een omvangrijke en kwalitatief hoogstaande boekencollectie verzameld. ‘We zijn trots op onze nieuwe bibliotheek waarmee we onze leerlingen laagdrempelig toegang geven tot ruim 1600 aantrekkelijke titels’, aldus de leerkracht. 

Op het schoolplein zagen leerlingen, ouders en andere geïnteresseerde hoe Noor uit groep 6 samen met Pim van Kampen van de Scholenstichting Albero het lint van de nieuwe schoolbibliotheek doorknipten. Hiermee was de schoolbibliotheek officieel in gebruik.

Meer uit Reimerswaal

Jongeren krijgen een kaart van burgemeester Jan Luteijn

REIMERSWAAL - 313 jongeren uit de gemeente Reimerswaal krijgen een kaart in hun brievenbus van burgemeester Jan Luteijn. 

5 uur geleden
Groen licht voor park in Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Op het voormalig veilingterrein in Krabbendijke komt een nieuw park met een pumptrack, openbaar voetbalveldje en speeltoestellen.

8 uur geleden
Dominee Luuk neemt na 32 jaar afscheid van Kapelle

KAPELLE - Na 39 jaar in het vak, waarvan 32 in Kapelle, neemt dominee Luuk Deventer op zondag 26 oktober afscheid van de Hervormde Gemeente Kapelle. Hij gaat met pensioen, of zoals dat in kerkjargon heet: met emeritaat.

1 dag geleden
Rotary Goes-Reimerswaal schenkt €6.500 aan goede doelen

REIMERSWAAL - De jaarlijkse wandeltocht Zak te Voet heeft dit jaar een bedrag van 6.500 euro opgeleverd voor goede doelen in Zeeland. Tijdens een bijeenkomst op donderdagavond maakte Rotary Goes-Reimerswaal bekend hoe de opbrengst wordt verdeeld over vijf regionale organisaties die zich inzetten voor mens, dier en samenleving.

1 dag geleden
Nieuwe kinderburgemeester gekozen in Kapelle

KAPELLE - Vanmiddag is Yenthe van der Griend, leerling van basisschool 't Honk, gekozen tot nieuwe kinderburgemeester van Kapelle voor het komende schooljaar.

1 dag geleden
Gemeente Kapelle presenteert sluitende begroting voor 2026

KAPELLE - De gemeente Kapelle legt een sluitende begroting voor 2026 voor aan de gemeenteraad. Dat betekent dat de inkomsten en uitgaven voor dat jaar in evenwicht zijn. Voor de langere termijn blijven de financiële vooruitzichten echter onzeker, laat het college van burgemeester en wethouders weten.

2 dagen geleden
70-jarig huwelijk gevierd in Kruiningen

KRUININGEN - Op maandag 20 oktober bracht burgemeester Luteijn een bezoek aan HOF Cruinghe, locatie Ter Weel in Kruiningen, ter gelegenheid van een 70-jarig huwelijk.

2 dagen geleden