Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuw Talenten Orkest Walcheren van start

Nieuw Talenten Orkest Walcheren van start

VLISSINGEN - Zaterdag 28 oktober gaat het Nieuw Talent Orkest Walcheren van start! Dit orkest is een gezamenlijke initiatief van 6 Walcherse muziekverenigingen uit de kernen Veere, Oostkapelle, Arnemuiden, Vlissingen, Koudekerke en Serooskerke.

Het Nieuw Talent Orkest Walcheren is een muziekproject voor volwassenen en iedereen kan meedoen. Muzikale ervaring is namelijk geen vereiste. Alle deelnemers krijgen van de deelnemende verenigingen een muziekinstrument in bruikleen. De inspirerende muzikale leiding is in handen van Petra van Antwerpen. Tijdens de repetities zijn ervaren muzikanten van de deelnemende verenigingen aanwezig om de deelnemers te helpen. Deelnemers aan het Nieuw Talent Orkest Walcheren ontdekken hun muziekinstrument en leren samen spelen in orkestverband. Er worden 10 repetities aangeboden, op zaterdag. De eerste repetitie is op zaterdag 28 oktober (16.00u) in het verenigingsgebouw van muziekvereniging Vlissingen (Wildbaan 21). Aanmelden kan tot 15 oktober: Ko den Boeft: 06-12861756 [email protected]; Esther Abrahamse: 06-40173519 [email protected]; Dora Willemse: 06-30113381 [email protected].

Meer uit Middelburg

Verrassende experimenten van NEMO Science Museum te zien in Middelburg

MIDDELBURG - Hoe blijft een vliegtuig in de lucht? Waarom verandert het geluid van een auto als hij je voorbij rijdt? Kun je een raket lanceren met een fietspomp? Ontdek het in de interactieve NEMO Science Tour. Dit jaar trekt het Amsterdamse wetenschapsmuseum het land in met de NEMO Science Tour. In een demonstratie van 20 minuten ziet het publiek spectaculaire experimenten, die verrassen, uitdagen en nieuwsgierig maken. Op zaterdag 8 november is de tour te zien in de bibliotheek in Middelburg.

2 uur geleden
Ruim miljoen euro voor opknappen leegstaande panden in onder meer Middelburg en Arnemuiden

MIDDELBURG/ARNEMUIDEN - Provincie Zeeland stelt 1.075.000 euro beschikbaar om leegstaande panden te hergebruiken en zo de kwaliteit van de omgeving te verbeteren. Het gaat om panden in Arnemuiden, Baarland, Hulst, Middelburg, Zierikzee en Zonnemaire.

6 uur geleden
Najaarsconcert Harmonie Voorwaarts en Veers Leerlingenorkest in Koudekerke

KOUDEKERKE - Op vrijdagavond 7 november geeft Harmonie Voorwaarts een sfeervol najaarsconcert in de kerk in Koudekerke. Dit jaar doet de muziekvereniging dit in samenwerking met het Veers Leerlingenorkest, onder leiding van Petra van Antwerpen. De toegang is gratis.

17 uur geleden
Na voorbereidingen begint nu echte verbreding fietspad langs Klaassesweg en Werendijkseweg

ZOUTELANDE - Waterschap Scheldestromen begint deze week met de werkzaamheden aan het fietspad en de rijbaan van de Klaassesweg en Werendijkseweg tussen Zoutelande en Dishoek. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het verbreden van het fietspad langs de Klaassesweg en de Werendijkseweg van 2,30 naar 3,50 meter. 

21 uur geleden
Over gaaischieten, kermis en meer; foto-expositie over Westkapelle in vuurtoren

WESTKAPELLE - De foto-expositie die nog tot en met zondag 2 november te zien is in de vuurtoren in Westkapelle stelt de bijzondere cultuur van Westkapelle centraal: kermis, gaaischieten en ringrijden.

23 uur geleden
Wandelgroep Sint Laurens: gezellig bewegen voor alle niveaus

SINT LAURENS - In Sint Laurens organiseert de buurtsportcoach van Vizita gratis gezellige wandelingen voor iedereen die graag in beweging blijft en wil genieten van de natuur. 

1 dag geleden
Intocht Sinterklaas Middelburg weer online live te volgen dankzij enthousiaste vrijwilligers

MIDDELBURG - Goed nieuws voor alle kinderen: Sinterklaas is aan de reis naar Nederland begonnen! Na de aankomst op Texel wordt de goedheiligman natuurlijk ook feestelijk verwelkomd in Middelburg. 

1 dag geleden