Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuw Talenten Orkest in wording in Wilhelminadorp

Nieuw Talenten Orkest in wording in Wilhelminadorp

WILHELMINADORP - De muziekverenigingen Oefening & Uitspanning (O&U) en De Echo in Wilhelminadorp starten in oktober een nieuw project: het Nieuw Talenten Orkest. ‘In tien repetities, onder begeleiding van professioneel dirigent Lucas van Waeyenberg, leren we je via een speciaal ontworpen methode muziek maken’, laten de twee verenigingen weten.

‘Heb je ooit een blaas- of slagwerkinstrument bespeeld? Of nog nooit, maar wil je dat graag leren? Nu is je kans. We leren je zo goed muziek maken dat we het kunnen afsluiten met een spetterend concert, zodat je familie en vrienden kunnen komen horen wat je in de korte tijd allemaal hebt geleerd. Je krijgt van ons onder meer een instrument en lessenaar te leen. De keuze welk instrument je zou willen leren spelen is aan jou. Er zullen ook ervaren muzikanten zijn om je te ondersteunen.’

De repetities zijn op zaterdag van 13.00 tot 15.00 uur in het Wilhelminahuis in Wilhelminadorp. ‘Naast het leren spelen op een instrument, leer je ook ervaren hoe het is om samen muziek te maken. Er uiteraard is er ruimte voor ontspanning en gezelligheid. Het unieke van dit project is dat we voor de repetities een special ontworpen methode gebruiken waarin volwassenen in een korte tijd muziek leren spelen. Zelfs zonder enige muzikale ervaring. Het geheim is dat er geen drempel is. Je mag fouten maken en zoveel vragen als je wilt.

Aanmelden

Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij Els Grootjans, via [email protected].

Meer uit Beveland

Vlaketunnel en Dampoortaquaduct wegens werkzaamheden twee nachten dicht

MIDDELBURG - Rijkswaterstaat voert in mei onderhoud uit aan de Vlaketunnel bij Kapelle en het Dampoortaquaduct bij Middelburg. Ze kondigt afsluitingen aan om weggebruikers te attenderen op een langere reistijd.

14 uur geleden
Groene Pluim voor timmerfabriek De Mol

HEINKENSZAND - Timmerfabriek De Mol uit Heinkenszand heeft de Groene Pluim ontvangen voor haar opvallende inzet op het gebied van duurzaamheid en sociaal beleid. Wethouder Arno Witkam van de gemeente Borsele reikte de erkenning uit aan eigenaar Marco Traas.

17 uur geleden
Waterschap Scheldestromen houdt ruim acht miljoen euro over aan 2024

GOES - De jaarrekening over 2024 van waterschap Scheldestromen is opgemaakt. Van de begroting à ruim 165 miljoen euro is 8,2 miljoen euro overgebleven.

18 uur geleden
‘Uit Noord-Beveland ontbreken nog veel verhalen’

GOES - "Vrijheid is niet vanzelfsprekend." Met die woorden vat Stef Traas, directeur van het Bevrijdingsmuseum Zeeland in Nieuwdorp, de kern van zijn missie samen. 

20 uur geleden
Europa Kinderhulp zoekt vakantieouders in Zeeland

GOES - Europa Kinderhulp biedt vakanties bij vakantiegezinnen aan voor kinderen uit diverse Europese landen. Maar er is ook een groeiende groep kinderen uit Nederland die een onbezorgde vakantie goed kunnen gebruiken. In o.a. Zeeland wordt er daarom nu alvast gezocht naar gezinnen die komende zomer een kind willen uitnodigen.

1 dag geleden
Nieuwe hoogspanningsverbinding tussen Rilland en Borsele in gebruik, weghalen 104 oude masten begint

BORSSELE/RILLAND - Netbeheerder Tennet heeft de nieuwe 380 kV-hoogspanningsverbinding tussen Borssele en Rilland officieel in gebruik genomen. 'De transportcapaciteit van de bestaande 380 kV-verbinding tussen Borssele en Rilland is hiermee meer dan verdubbeld', laat Tennet weten. Nu de nieuwe masten klaar zijn, kan het afbreken van de oude beginnen.

1 dag geleden
Meld je aan als mantelzorger in Borsele

BORSELE - Woon je in de gemeente Borsele en zorg je wekelijks voor een naaste? Dan kun je je inschrijven als mantelzorger bij het Welzijnshuis Borsele. Inschrijven kan al vanaf 6 jaar via www.welzijnshuisborsele.nl.

1 dag geleden