Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuw seizoen College Tour begint met 408.000 kijkers

Nieuw seizoen College Tour begint met 408.000 kijkers

AMSTERDAM (ANP) - Het nieuwe seizoen van College Tour is zondagavond van start gegaan met 408.000 kijkers. Het NPO 2-programma staat daarmee volgens Stichting KijkOnderzoek op de een na laatste plek in de top 25 van best bekeken programma's van de dag.

De aflevering waarin Tim Hofman werd ondervraagd door Twan Huys en studenten over onder meer de aflevering van zijn onlineserie BOOS over de misstanden bij The Voice of Holland trok iets meer kijkers dan de meeste uitzendingen van vorig seizoen. Die reeks leverde gemiddeld zo rond de 300.000 kijkers op. Dat was een lager aantal dan de jaren daarvoor. Toen lag het gemiddelde net boven de 500.000. Wel fluctueerden de cijfers vaker. De best bekeken aflevering ooit is het gesprek met Heineken-ontvoerder Willem Holleeder in oktober 2012. Daar keken meer dan 1,4 miljoen mensen naar.

De nieuwe reeks van de RTL 4-kennisquiz Beat the Champions kende zondagavond een betere start. De show trok 834.000 kijkers, goed voor een zesde plek in de top 25.

Boer zoekt Vrouw was zondag weer de winnaar van de dag. Ruim 2,8 miljoen mensen keken naar het programma op NPO 1.

Meer uit Binnenland

Twee doden door ernstig verkeersongeval in Eerbeek

EERBEEK (ANP) - Bij een ernstig ongeval op de Harderwijkerweg bij Eerbeek zijn vrijdagavond twee mannen overleden. Dat meldt de politie Gelderland op X. Het gaat om een aanrijding tussen een motor en een auto. De twee bestuurders overleden ter plaatse.

2 uur geleden
Asielzoekers bij overvol Ter Apel gaan weer naar Stadskanaal

STADSKANAAL (ANP) - De Groningse gemeente Stadskanaal gaat opnieuw asielzoekers voor een nacht opvangen die vrijdag buiten bij het overvolle aanmeldcentrum in Ter Apel stonden te wachten. De gemeente laat weten dat het om ongeveer tachtig mensen gaat.

5 uur geleden
Tientallen asielzoekers voor de poort bij Ter Apel

TER APEL (ANP) - Tientallen asielzoekers zitten rond 19.00 uur nog buiten de poort van het aanmeldcentrum in Ter Apel. Vooralsnog is er geen locatie gevonden waar deze mensen de nacht door kunnen brengen, laat een woordvoerder van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) weten.

9 uur geleden
Drie Nederlanders van Gaza-flotilla aangekomen op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - Drie Nederlandse deelnemers aan de Global Sumud Flotilla zijn vrijdagmiddag uit Istanbul aangekomen op Schiphol. Israël onderschepte hen op de Middellandse Zee toen ze in een vloot met tientallen boten op weg waren naar Gaza om hulpgoederen te brengen. Een vierde opvarende heeft de vlucht gemist en zal naar verwachting later op de avond naar Nederland terugkeren.

10 uur geleden
ProRail krijgt boete van 2,75 miljoen vanwege te veel storingen

DEN HAAG (ANP) - Spoorbeheerder ProRail krijgt een boete van 2,75 miljoen euro van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat omdat er in 2025 te veel 'impactvolle storingen' waren. Dat staat in een Kamerbrief van staatssecretaris Annet Bertram (OV, CDA). De grens is 520 van zulke storingen, maar het waren er 586.

12 uur geleden
Eerste officiële zomerse dag van 2026 gemeten in De Bilt

DE BILT (ANP) - In De Bilt is het vrijdag 25,0 graden geworden en daarmee is de eerste officiële zomerse dag van het jaar een feit. Deze zomerse dag, waarop de temperatuur minimaal 25 graden moet aantikken, valt volgens Weeronline een week later dan gebruikelijk.

12 uur geleden
Radboudumc neemt patiënt met mogelijke ebola-infectie op

NIJMEGEN (ANP) - In het Radboudumc in Nijmegen is een patiënt opgenomen met een lage verdenking op ebola. Dat bevestigt zowel een woordvoerder van het RIVM als van het ziekenhuis aan het ANP. De patiënt ligt op een speciaal ingerichte afdeling voor ernstige infectieziekten zoals ebola.

13 uur geleden