Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuw personeel Delta Air Lines moet gevaccineerd zijn

Nieuw personeel Delta Air Lines moet gevaccineerd zijn

ATLANTA (ANP/BLOOMBERG) - Luchtvaartmaatschappij Delta Air Lines eist van nieuwe personeelsleden dat ze gevaccineerd zijn tegen het coronavirus, uitzonderingen daargelaten. De Amerikaanse onderneming wil werknemers en klanten beschermen. Delta verwacht nieuw personeel aan te moeten nemen nu de vraag naar bijvoorbeeld binnenlandse reizen weer aantrekt.

De luchtvaartmaatschappij heeft naar eigen zeggen grote voortgang geboekt met het bereiken van groepsimmuniteit onder het eigen personeel. Aan die standaard wil het vasthouden, meldt het concern in een verklaring. Vaccinatie is voor huidige medewerkers niet verplicht. Meer dan 60 procent van het personeel heeft al wel een prik gehad.

De aankondiging komt een dag nadat gezondheidsdienst CDC zei dat het voor volledig gevaccineerde Amerikanen mogelijk moet zijn om in openbare ruimtes geen gezichtsmasker meer te dragen. Dat betekent een keerpunt in de strijd tegen Covid-19.

Reizigers, ook mensen die zijn gevaccineerd, moeten in vliegtuigen en op luchthavens die onder de federale regels vallen nog altijd een masker dragen. Door de versoepelingen en de hogere vaccinatiegraad in het hele land zijn meer mensen bereid om te vliegen. Momenteel ligt het aantal reizigers via Amerikaanse vliegvelden op een niveau van 65 procent in vergelijking met de periode voor de crisis.

Meer uit Financieel

ABN AMRO: huizenprijzen stijgen harder dan verwacht

AMSTERDAM (ANP) - De huizenprijzen in Nederland stijgen dit jaar volgens ABN AMRO sterker dan verwacht. De bank heeft haar verwachting bijgesteld naar een stijging van 8 procent, ten opzichte van de eerdere 7 procent. "De prijsgroei wordt vooral gedreven door inkomensgroei en aanbodtekort", aldus de economen.

2 uur geleden
ING: ruim helft Nederlanders gebruikt AI, banenangst groeit

AMSTERDAM (ANP) - Meer dan de helft van de Nederlanders maakt inmiddels af en toe gebruik van AI. Het gebruik van kunstmatige intelligentie, bijvoorbeeld voor het verbeteren van teksten of bewerken van foto's, is in een jaar tijd met 12 procent toegenomen. Dat meldt ING op basis van eigen onderzoek.

2 uur geleden
ABN AMRO: huizenprijzen stijgen harder dan verwacht

AMSTERDAM (ANP) - De huizenprijzen in Nederland stijgen dit jaar volgens ABN AMRO sterker dan verwacht. De bank heeft haar verwachting bijgesteld naar een stijging van 8 procent, ten opzichte van de eerdere 7 procent. "De prijsgroei wordt vooral gedreven door inkomensgroei en aanbodtekort", aldus de economen.

6 uur geleden
Gemengd slot op Wall Street, Tesla daalt

NEW YORK (ANP) - De hoofdgraadmeters op de aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag met gemengde uitslagen de handelsdag uitgegaan. De elektrische autofabrikant Tesla eindigde 5,3 procent lager na de opgelaaide ruzie tussen topman Elon Musk en de Amerikaanse president Donald Trump. Trump heeft gedreigd om te bezuinigen op overheidsgeld voor Musks bedrijven.

8 uur geleden
Trump denkt niet na over verlenging pauze op heffingen, zegt hij

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt niet na te denken over een mogelijke verlenging van de pauze die hij heeft ingesteld op hogere importheffingen voor tientallen handelspartners. Dat zei hij tegen journalisten aan boord van het presidentiƫle vliegtuig Air Force One.

8 uur geleden
Meer nieuwe caravans en campers verkocht, meeste staan in Brabant

BUNNIK (ANP) - De verkoop van nieuwe caravans en campers in Nederland is in de eerste helft van dit jaar gestegen. Dat melden brancheorganisaties BOVAG en Kampeer en Caravan Industrie (KCI). Van alle caravans en kampeerauto's in ons land staan de meeste geregistreerd in de provincie Noord-Brabant.

10 uur geleden
Luchtvaartautoriteit: schrap kwart vluchten Parijs om staking

PARIJS (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Franse luchtvaartautoriteit DGAC heeft luchtvaartmaatschappijen gevraagd hun vluchten van en naar Parijse luchthavens op donderdag met een kwart te verminderen. Dat is het gevolg van een aangekondigde staking door luchtverkeersleiders. De oproep geldt onder meer voor de drukke Parijse luchthaven Charles de Gaulle.

10 uur geleden