Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuw Europees avontuur Vitesse ver weg na verlies in Utrecht

Nieuw Europees avontuur Vitesse ver weg na verlies in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Een nieuw Europees avontuur is ver weg voor Vitesse. De Arnhemmers verloren donderdag in de halve finales van de play-offs met 3-1 bij FC Utrecht. Afgelopen seizoen strandde Vitesse pas in de achtste finales van de Conference League, tegen finalist AS Roma.

De winnaar van de play-offs, waar verder sc Heerenveen en AZ aan meedoen, plaatst zich nu voor de tweede voorronde van de Conference League.

FC Utrecht begon voor eigen publiek voortvarend. De 35-jarige routinier Willem Janssen, die komend seizoen aan de slag gaat als technisch manager van VVV-Venlo, kopte Utrecht uit een hoekschop al in de 3e minuut op voorsprong. Voor Janssen was het al zijn 31e duel in de Europese play-offs. Daarmee is de verdediger recordhouder.

Strafschop

Anastasios Douvikas leek Utrecht in de 7e minuut op 2-0 te zetten, maar het doelpunt van de Griekse spits werd afgekeurd wegens buitenspel. Niet veel later kon het thuispubliek alsnog juichen. Na balverlies van Thomas Buitink kon Othmane Boussaid de bal in de diepte spelen op Sander van de Streek. De middenvelder verraste doelman Jeroen Houwen met een een schot met zijn linkerbeen in de korte hoek.

Vitesse maakte een machteloze indruk en zag Simon Gustafson in de 81e minuut een strafschop benutten. Daarmee leek de return van zondag een soort formaliteit te worden, maar dankzij een late treffer van invaller Patrick Vroegh heeft Vitesse toch nog een beetje hoop.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

3 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

4 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

6 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

7 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

9 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

9 uur geleden