Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Niet meer meldingen bij Slachtofferhulp na nieuwe BOOS-aflevering

Niet meer meldingen bij Slachtofferhulp na nieuwe BOOS-aflevering

DEN HAAG (ANP) - Slachtofferhulp Nederland heeft na de tweede uitzending van het onlineprogramma BOOS over The Voice of Holland niet meer meldingen gekregen van seksueel grensoverschrijdend gedrag. "Nu zien we dat het aantal telefoontjes gelijk is gebleven met hoe het recentelijk was", zegt een woordvoerster.

Na de eerste uitzending waarin de misstanden rondom The Voice of Holland aan de kaak werden gesteld zag Slachtofferhulp Nederland een piek in het aantal meldingen. "De telefoon stond toen roodgloeiend", aldus de zegsvrouw. Dat is nu dus niet het geval. Ze kon geen concrete aantallen geven.

De woordvoerster benadrukt dat mensen die twijfelen om melding te maken altijd contact op kunnen nemen met Slachtofferhulp. "Wij kunnen dan met ze kijken wat voor hen een mogelijke volgende stap is. Mensen moeten niet blijven rondlopen met vervelende ervaringen."

De onlineserie BOOS meldde donderdag op basis van anonieme bronnen dat Talpa-topman John de Mol op de hoogte zou zijn geweest van meerdere meldingen over het gedrag van voormalig The Voice-bandleider Jeroen Rietbergen. Deze meldingen zouden bekend zijn bij een contactpersoon binnen de productie en een eindredacteur van Talpa. Het is niet duidelijk of zij De Mol daarvan op de hoogte hebben gesteld.

Eind april werd bekend dat het Openbaar Ministerie strafrechtelijk onderzoek instelt naar aanleiding van aangiften die zijn gedaan wegens wangedrag bij The Voice of Holland. Er liggen onder meer aangiften tegen Ali B, Rietbergen en een regisseur.

Meer uit Binnenland

Grenscontroles zorgden dit jaar voor meer filedruk

DEN HAAG (ANP) - De filedruk, het aantal files en de tijd dat weggebruikers stilstonden, is het afgelopen jaar met 3 procent gestegen vergeleken met 2024. Dat meldt de ANWB op basis van cijfers van TomTom. De stijging komt voornamelijk door grenscontroles in Duitsland. De verkeersbond zag het aantal files aan de oostgrens enorm toenemen.

1 uur geleden
Zorgwijzer ziet kwart minder overstappers door stabiele premies

BARENDRECHT (ANP) - Minder mensen stappen over van zorgverzekering, meldt vergelijkingssite Zorgwijzer. Vermoedelijk komt dat door de premies die veelal gelijk blijven of zelfs licht dalen. Zorgwijzer ziet het aantal Nederlanders dat overstapt met ruim een kwart dalen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

3 uur geleden
Code geel voor gladheid en mist in groot deel van Nederland

DE BILT (ANP) - Het kan zaterdagochtend glad zijn op de weg. Daarvoor waarschuwt het KNMI. Voor een groot deel van Nederland is code geel afgegeven. Ook omdat het mistig wordt.

4 uur geleden
Filmpers roept One Battle After Another uit tot film van 2025

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse recensenten hebben de film One Battle After Another met Leonardo DiCaprio uitgeroepen tot de beste bioscoopfilm van het jaar. Als beste Nederlandse film van 2025 werd Voor de meisjes van regisseur Mike van Diem gekozen. Dat maakte de Kring van Nederlandse Filmjournalisten (KNF), die de verkiezing sinds 2003 organiseert, zaterdag bekend.

4 uur geleden
Twee gewonden door steekpartij na concert Broederliefde in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Na afloop van een concert van de hiphopgroep Broederliefde in Ahoy in Rotterdam zijn vrijdagavond twee mensen gewond geraakt door een steekpartij, meldt de politie rond middernacht op X. De steekpartij vond plaats toen fans na het optreden de concertzaal verlieten. De twee slachtoffers zijn naar het ziekenhuis gebracht.

9 uur geleden
Winterswijkse IJsvereniging tevreden met marathon op natuurijs

WINTERSWIJK (ANP) - Voorzitter Auke Spijkstra van de Winterswijkse IJsvereniging is tevreden met de eerste marathon op natuurijs die dit jaar werd gehouden op de schaatsbaan De Witte Poorte. "Het is hartstikke goed gegaan, iedereen is heel blij", zei hij bij de finish van de schaatsbaan in Winterswijk, waar de marathon van de mannen net was afgelopen.

14 uur geleden
Weeronline: Nederland beleefde nog nooit zo'n zonnige kerst

AMSTERDAM (ANP) - De kerstdagen zijn sinds het begin van de metingen nog nooit zo zonnig verlopen als dit jaar. Volgens Weeronline scheen de zon op beide kerstdagen 6,7 uur in De Bilt. Tegelijkertijd is het de koudste kerst sinds het jaar 2000.

18 uur geleden