Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nicolien bezoekt graag de kringloper: ‘Allerleukste dat spullen gebruikt blijven worden’

Nicolien bezoekt graag de kringloper: ‘Allerleukste dat spullen gebruikt blijven worden’

SINT-ANNALAND - Nicolien de Vos woont zelf in Stavenisse. Doordat zij erg nieuwsgierig was naar de vernieuwde winkel is zij zaterdagmorgen komen kijken bij de kringloopwinkel in Sint-Annaland.

Nicolien komt niet erg vaak bij de kringloopwinkel: “Vaak als je méér boodschapjes moet doen zoals bijvoorbeeld bij de Hubo, is het dat je even binnenkijkt.” De kinderen vinden het vaak leuk om ook bij de kringloopwinkel binnen te kijken: “Ze vinden het wel leuk. Niet dat ze altijd wat krijgen, dat weten ze ook. Maar vooral bij de kleding kijk ik uitgebreid. Als er iets bij zit wat je kan gebruiken en mooi is, neem ik dat mee. Als je hier komt en je moet weer de kledingkast van de kinderen inrichten, dan kan er weleens wat leuks bij zitten.”

Maar Nicolien koopt niet alleen spullen bij de winkel: “Ik breng ook weleens wat terug van kleding, maar ook veel andere spullen. Eigenlijk heb je altijd te veel spulletjes. Naar de kringloopwinkel terugbrengen is veel beter dan weggooien of dat je het ongebruikt in de kast laat staan. Als je het hier brengt, dan kan iemand anders er weer wat mee. Dat vind ik het allerleukste van de kringloper, dat spullen gebruikt blijven worden.” Ook voor de decembermaand zou ze het niet erg vinden als de kinderen cadeautjes krijgen van de kringloper: “Dat is veel beter. Als je iets koopt wat er al is dan dat je iets koopt wat al gemaakt is. Het is absoluut niet minderwaardig of vies wat je bij de kringloper koopt, het is gewoon net zoveel waard als iets anders wat nieuw is.”

Meer uit Tholen

Generaties halen herinneringen op bij reünie 100-jarige Eben-Haëzerschool [FOTOALBUM]

THOLEN - Wanneer je als Thoolse basisschool honderd jaar een begrip bent in de samenleving, is het niet gek dat het op de reünie een weerzien van oude bekenden is. In de lokalen en gangen van de Eben-Haëzerschool was het dan ook vooral: 'Hé, hoi, wat leuk! Dat is echt jaren geleden dat ik je heb gezien of gesproken.' Extra bijzonder is het feit dat maandagmorgen om stipt half acht wordt gestart met de sloop van het pand waar de basisschool de langste periode gevestigd is geweest.

15 uur geleden
Bravis heeft sinds de coronapandemie bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord

WEST-BRABANT/THOLEN - Thuismeten is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de zorg bij Bravis. Wat begon als een oplossing tijdens de coronapandemie, is inmiddels een vaste werkwijze geworden. Sinds de start zijn bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord via digitale metingen.

18 uur geleden
Lezersfoto van de week is gemaakt door Cees van ‘t Hof: ‘Kruittoren in Tholen’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

22 uur geleden
Ambulancepost Poortvliet krijgt driemaal daags een extra ambulance

POORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.

1 dag geleden
Vrijwilligers gaan weer zwerfafval ruimen langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.

1 dag geleden
Twee personenauto’s met elkaar in botsing op de Nieuwe Postweg

THOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.

1 dag geleden
Krapte op de arbeidsmarkt houdt aan, werkgevers leiden vaker zelf personeel op

ZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.

1 dag geleden