Neymar: we hebben nooit aan opgeven gedacht
LISSABON (ANP) - Neymar heeft de hoop op het bereiken van de halve finale in de Champions League geen moment opgegeven. Dat verklaarde de Braziliaan, nadat Paris Saint-Germain in de laatste minuten tegen Atalanta een achterstand omzette in een voorsprong (2-1). "Ik heb nooit gedacht dat we naar huis konden gaan", zei de Braziliaan na de wedstrijd die in Lissabon werd gespeeld.
"Daardoor werd het ineens nog een geweldige avond voor ons", aldus Neymar. "Atalanta bewees opnieuw over een geweldige ploeg te beschikken. Onze tegenstander speelde ook heel goed en wij hadden het moeilijk. Gelukkig hebben we niet opgegeven en konden we in de slotfase het duel nog omdraaien. Op basis van mentaliteit hebben we het gered."
Tot de 90e minuut stonden de Italianen met 1-0 voor.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
10 uur geleden