Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar krijgt miljoenenboete voor aanleggen meer bij zijn villa

Neymar krijgt miljoenenboete voor aanleggen meer bij zijn villa

MANGARATIBA (ANP) - Voetballer Neymar moet een boete van omgerekend ongeveer 3 miljoen euro betalen omdat hij illegaal een meer heeft aangelegd bij zijn villa in Brazilië. Volgens een rechter heeft de aanvaller van Paris Saint-Germain tientallen overtredingen van milieuregels begaan, waaronder het zonder toestemming omleiden van een rivier en het weghalen van grond om het meer en strand aan te kunnen leggen.

Het gaat om de villa van de 31-jarige Neymar in Mangaratiba, een toeristisch gebied op 130 kilometer van Rio de Janeiro. De international heeft daar volgens Braziliaanse media een stuk grond met daarop onder meer een helikopterlandplaats, spa en een sportschool.

Eind vorige maand kwamen de autoriteiten achter de misstanden na posts op sociale media. Zij zetten toen het terrein af, maar volgens Braziliaanse media gaf Neymar er daarna alsnog een feest. De aanvaller herstelt sinds maart van een enkeloperatie. Een langer verblijf bij Paris Saint-Germain is niet zeker.

Meer uit Voetbal

Spaanse bondscoach: deze spelers verdienen het gewoon

ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.

1 uur geleden
Spanje klopt Frankrijk en staat na zestien jaar weer in WK-finale

ARLINGTON (ANP) - Spanje staat na zestien jaar weer in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in het Dallas Stadium in Arlington met 2-0 te sterk voor Frankrijk, voor velen de grote favoriet voor het winnen van het toernooi. Mikel Oyarzabal (strafschop) en Pedro Porro maakten de doelpunten.

2 uur geleden
Mac Allister ziet Engelsen op WK met minder intensiteit spelen

ATLANTA (ANP/RTR) - De spelers van het Engelse elftal spelen op het wereldkampioenschap met minder intensiteit dan ze in de Premier League doen. Dat vindt de Argentijnse middenvelder Alexis Mac Allister, die woensdag met zijn land in de halve finale van het WK tegenover de Engelsen staat.

3 uur geleden
Balogun wist dat inmenging Trump controversieel zou worden

NEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.

8 uur geleden
Amerikaanse arbiter fluit halve finale WK Engeland - Argentinië

ATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.

13 uur geleden
Makkelie over overlijden collega Dieperink: hartverscheurend

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.

1 dag geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

1 dag geleden