Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle United wint ook niet van Norwich City

Newcastle United wint ook niet van Norwich City

NEWCASTLE (ANP) - In de Premier League wacht Newcastle United na veertien wedstrijden nog altijd op de eerste competitiezege. De hekkensluiter moest op eigen veld in de degradatiestrijd tegen Norwich City genoegen nemen met een punt, het werd 1-1. Daardoor bleef Newcastle laatste, met 7 punten. Norwich klom naar de achttiende plek, met 10 punten.

Newcastle moest al na 9 minuten met tien man verder door een rode kaart voor Ciaran Clark. De Ierse verdediger trok de doorgebroken Teemu Pukki onderuit en kon daarna meteen vertrekken.

Callum Wilson maakte na ruim een uur namens de thuisclub het openingsdoelpunt uit een strafschop. Doelman Tim Krul raakte de bal nog wel aan, maar kon een treffer niet voorkomen. Pukki bracht in de 79e minuut de gelijkmaker op zijn naam met een hard schot.

Beide clubs kregen eerder deze maand een nieuwe hoofdcoach. Eddie Howe werd ruim drie weken geleden aangesteld bij Newcastle als vervanger van de ontslagen Steve Bruce. Bij Norwich trad Dean Smith aan als opvolger van de weggestuurde Daniel Farke.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

4 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

4 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

7 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

7 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

8 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

8 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

8 uur geleden