Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle United wint ook niet van Norwich City

Newcastle United wint ook niet van Norwich City

NEWCASTLE (ANP) - In de Premier League wacht Newcastle United na veertien wedstrijden nog altijd op de eerste competitiezege. De hekkensluiter moest op eigen veld in de degradatiestrijd tegen Norwich City genoegen nemen met een punt, het werd 1-1. Daardoor bleef Newcastle laatste, met 7 punten. Norwich klom naar de achttiende plek, met 10 punten.

Newcastle moest al na 9 minuten met tien man verder door een rode kaart voor Ciaran Clark. De Ierse verdediger trok de doorgebroken Teemu Pukki onderuit en kon daarna meteen vertrekken.

Callum Wilson maakte na ruim een uur namens de thuisclub het openingsdoelpunt uit een strafschop. Doelman Tim Krul raakte de bal nog wel aan, maar kon een treffer niet voorkomen. Pukki bracht in de 79e minuut de gelijkmaker op zijn naam met een hard schot.

Beide clubs kregen eerder deze maand een nieuwe hoofdcoach. Eddie Howe werd ruim drie weken geleden aangesteld bij Newcastle als vervanger van de ontslagen Steve Bruce. Bij Norwich trad Dean Smith aan als opvolger van de weggestuurde Daniel Farke.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

1 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

8 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

10 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

11 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

12 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

13 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

15 uur geleden