Newcastle United wint ook niet van Norwich City
NEWCASTLE (ANP) - In de Premier League wacht Newcastle United na veertien wedstrijden nog altijd op de eerste competitiezege. De hekkensluiter moest op eigen veld in de degradatiestrijd tegen Norwich City genoegen nemen met een punt, het werd 1-1. Daardoor bleef Newcastle laatste, met 7 punten. Norwich klom naar de achttiende plek, met 10 punten.
Newcastle moest al na 9 minuten met tien man verder door een rode kaart voor Ciaran Clark. De Ierse verdediger trok de doorgebroken Teemu Pukki onderuit en kon daarna meteen vertrekken.
Callum Wilson maakte na ruim een uur namens de thuisclub het openingsdoelpunt uit een strafschop. Doelman Tim Krul raakte de bal nog wel aan, maar kon een treffer niet voorkomen. Pukki bracht in de 79e minuut de gelijkmaker op zijn naam met een hard schot.
Beide clubs kregen eerder deze maand een nieuwe hoofdcoach. Eddie Howe werd ruim drie weken geleden aangesteld bij Newcastle als vervanger van de ontslagen Steve Bruce. Bij Norwich trad Dean Smith aan als opvolger van de weggestuurde Daniel Farke.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
16 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
16 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
18 uur geleden