Newcastle United wint ook niet van Norwich City
NEWCASTLE (ANP) - In de Premier League wacht Newcastle United na veertien wedstrijden nog altijd op de eerste competitiezege. De hekkensluiter moest op eigen veld in de degradatiestrijd tegen Norwich City genoegen nemen met een punt, het werd 1-1. Daardoor bleef Newcastle laatste, met 7 punten. Norwich klom naar de achttiende plek, met 10 punten.
Newcastle moest al na 9 minuten met tien man verder door een rode kaart voor Ciaran Clark. De Ierse verdediger trok de doorgebroken Teemu Pukki onderuit en kon daarna meteen vertrekken.
Callum Wilson maakte na ruim een uur namens de thuisclub het openingsdoelpunt uit een strafschop. Doelman Tim Krul raakte de bal nog wel aan, maar kon een treffer niet voorkomen. Pukki bracht in de 79e minuut de gelijkmaker op zijn naam met een hard schot.
Beide clubs kregen eerder deze maand een nieuwe hoofdcoach. Eddie Howe werd ruim drie weken geleden aangesteld bij Newcastle als vervanger van de ontslagen Steve Bruce. Bij Norwich trad Dean Smith aan als opvolger van de weggestuurde Daniel Farke.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.
19 minuten geledenGENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.
29 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
7 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
18 uur geleden