Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle United tot WK zonder Zweedse recordaankoop Isak

Newcastle United tot WK zonder Zweedse recordaankoop Isak

NEWCASTLE (ANP) - De Engelse voetbalclub Newcastle United kan pas na het WK in Qatar weer beschikken over Alexander Isak. De Zweedse spits, afgelopen zomer voor een recordbedrag van naar verluidt zo'n 70 miljoen euro overgekomen van Real Sociedad, heeft een terugslag gekregen in het herstel van een hamstringblessure. "We denken Alex niet terug te zien voor het WK", zei trainer Eddie Howe.

De 23-jarige Isak maakte twee doelpunten in zijn eerste drie wedstrijden in de Premier League. De Zweed raakte in september tijdens de interlandperiode met de nationale ploeg geblesseerd. Isak, die in 2019 een half jaar op huurbasis speelde voor Willem II en toen dertien keer scoorde in de Eredivisie, leek bijna klaar voor zijn rentree. Recentelijk ging het echter op de training bij Newcastle weer mis.

"Heel frustrerend", aldus Howe. Newcastle United, de ploeg van de Nederlandse verdediger Sven Botman, verloor in de Premier League pas één keer en staat op de zesde plaats.

Zweden heeft zich niet gekwalificeerd voor het WK in Qatar. De Premier League wordt half november stilgelegd vanwege het WK en gaat dan op tweede kerstdag (Boxing Day) weer verder.

Meer uit Voetbal

Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

1 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

1 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

1 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

2 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

5 uur geleden
Oranje traint voor 1500 enthousiaste toeschouwers in Zeist

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.

5 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk bedankt ontslagen Liverpool-trainer Slot

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.

5 uur geleden