Newcastle United seizoen langer door met Carroll
NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United gaat een seizoen langer door met Andy Carroll, die vorig jaar terugkeerde bij de club. De 31-jarige aanvaller heeft zijn aflopende contract met één jaar verlengd.
"Het is de club waarvan ik fan ben, het is mijn thuis", zei Carroll, afkomstig uit de jeugdopleiding van de club, vorig jaar bij zijn terugkeer. Hij kwam toen transfervrij over van West Ham United. Daarvoor speelde hij bij Liverpool, dat hem in 2011 overnam van Newcastle.
Newcastle United staat op de dertiende plaats in de Premier League en stevent af op een langer verblijf op het hoogste niveau. De club is ook nog vertegenwoordigd in de FA Cup; in de kwartfinales is Manchester City de tegenstander.
De Spaanse verdediger Javier Manquillo (26) tekende ook voor een langer verblijf. Hij zette zijn handtekening onder een nieuwe vierjarige verbintenis.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
50 minuten geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
13 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
16 uur geleden