Newcastle stuurt door United begeerde Ashworth met verlof
NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft Dan Ashworth met verlof gestuurd. De technisch directeur staat voor een overstap naar Manchester United, waar hij de baas van trainer Erik ten Hag kan worden.
"We zijn natuurlijk teleurgesteld dat Dan ervoor heeft gekozen om te vertrekken", maakt directeur Darren Eales op de website van Newcastle United een einde aan geruchten over een mogelijk vertrek van Ashworth. "Maar de spannende reis die we momenteel maken stopt niet. De zoektocht naar een opvolger is al begonnen."
Jim Ratcliffe, de nieuwe eigenaar van Manchester United, ziet in Ashworth een perfecte kandidaat om zijn club weer terug naar de top te brengen. Hij stelde eerder dit jaar Omar Berrada al aan als algemeen directeur van Manchester United.
De 52-jarige Ashworth is ruim anderhalf jaar sportief directeur in Newcastle. Daarvoor bekleedde hij die functie bij West Bromwich Albion en Brighton & Hove Albion.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.
7 minuten geledenZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.
11 minuten geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.
18 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.
56 minuten geledenLONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys vertrekt voortijdig bij het gedegradeerde FC Volendam. Dat zijn de 41-jarige coach en de club "in goed overleg" overeengekomen. Kruys had nog een contract voor twee seizoenen.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense doelman Kasper Schmeichel beëindigt noodgedwongen zijn carrière. De 39-jarige voormalig keeper van Leicester City liep in februari bij zijn club Celtic een schouderblessure op en kan daar volgens medische experts niet meer voldoende van herstellen.
3 uur geleden