'Netflix zoekt directeur voor spelletjesdivisie'
LOS GATOS (ANP/BLOOMBERG) - Streamingdienst Netflix wil mogelijk uitbreiden naar games. Het internetbedrijf dat vooralsnog alleen series, films en documentaires aanbiedt, is volgens technieuwswebsite The Information op zoek naar een directeur die deze nieuwe afdeling gaat leiden.
Netflix zou met deze stap het voorbeeld volgen van Google en Amazon. Die riepen in respectievelijk 2019 en 2020 al streamingdiensten voor computerspelletjes in het leven.
De plannen voor games zijn volgens The Information, dat zich op ingewijden beroept, nog niet vastomlijnd. Netflix meldt het onlinevakblad graag te willen uitbreiden naar andere terreinen dan alleen tv en film. "Onze abonnees waarderen de diversiteit van onze programma's. Daarom hebben we ook voortdurend ons aanbod uitgebreid", laat een woordvoerder weten. "We hebben er daarom zin in om meer te doen met interactief entertainment."
Meer uit Financieel
BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - Europa heeft over drie weken een structureel tekort aan kerosine als de Straat van Hormuz gesloten blijft. Dat stelt de koepelorganisatie van Europese luchthavens ACI Europe. Een tekort aan vliegtuigbrandstof zal tot grote verstoringen leiden op luchthavens in Europa, waarschuwt de organisatie.
6 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag aan het begin van de handelsdag niet ver van hun plek gekomen. De aandacht op de financiële markten blijft gericht op het broze bestand dat de Verenigde Staten en Israël hadden afgesproken met Iran. Dit weekend beginnen naar verwachting vredesonderhandelingen tussen de VS en Iran.
12 minuten geledenDUBLIN (ANP/DPA/AFP) - Protesten tegen hoge brandstofprijzen in Ierland gaan hun vierde dag in, waardoor problemen bij de bevoorrading van tankstations toenemen. Demonstranten blokkeren onder andere brandstofdepots en een belangrijke raffinaderij.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Intertoys neemt de bekende speelgoedwebshop Lobbes.nl over. De speelgoedwinkelketen krijgt een meerderheidsbelang van 75 procent in moederbedrijf Wings Holding.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bouwmarkten zien de verkoop van jerrycans verder toenemen, blijkt uit een rondgang van het ANP. Doordat de brandstofprijzen in de buurlanden nog altijd lager zijn, loont het om meer benzine mee te nemen uit het buitenland. De ANWB raadt Nederlanders af om dit te doen.
4 uur geledenMONTREAL (ANP/RTR) - Piloten van luchtvaartmaatschappijen die zich zorgen maken over de veiligheid bij het vliegen in het Midden-Oosten vrezen negatieve gevolgen als ze weigeren vluchten uit te voeren. Dit hebben piloten volgens IFALPA, een wereldwijde pilotenvakbond, aangegeven. De zorgen gaan bijvoorbeeld over ontslag of minder salaris.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Stefano Gabbana is gestopt als voorzitter van het Italiaanse modehuis Dolce & Gabbana. Dat meldde persbureau Bloomberg op basis van Italiaanse bedrijfsgegevens. Dolce & Gabbana bevestigde het nieuws later. De medeoprichter van Dolce & Gabbana trad al in december af, maar dat is nu pas naar buiten gekomen.
5 uur geleden