Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Netflix-musical Diana is grote 'winnaar' bij de Razzie Awards

Netflix-musical Diana is grote 'winnaar' bij de Razzie Awards

LOS ANGELES (ANP) - De Netflixfilm Diana the Musical heeft de meeste Razzie Awards, de prijzen voor slechtste filmprestaties, gewonnen. De registratie van de Broadwaymusical heeft vijf prijzen in de wacht gesleept. De organisatie achter de awards maakte zaterdag, traditiegetrouw de dag voor de uitreiking van de Oscars, de 'winnaars' bekend.

De musical over de Britse prinses Diana werd gekroond tot slechtste film van het jaar. Hoofdrolspeelster Jeanna de Waal kreeg de gouden framboos voor slechtste actrice, Judy Kaye won die voor slechtste vrouwelijke bijrol en ook de regisseur en het script vielen in de prijzen. De film Space Jam: A New Legacy was na Diana the Musical de grootste 'winnaar' met drie awards.

De musical werd na de release vorig jaar neergehaald door critici. De Britse krant The Guardian noemde het een "koninklijk debacle waarvan je gaat hyperventileren" en het Amerikaanse tijdschrift Vanity Fair schreef onder meer dat het een product was dat was geboren "uit koud, op geld belust cynisme".

Netflix streamde voorafgaand aan de première op Broadway een registratie van de musical vanuit een - vanwege de toen geldende coronamaatregelen - leeg theater. De voorstelling is in totaal 33 keer opgevoerd op Broadway.

Meer uit Buitenland

Advocaten Diddy: rechter maakte fout bij strafbepaling

NEW YORK (ANP/RTR) - Het advocatenteam van Sean 'Diddy' Combs heeft donderdag een verzoek ingediend om de rapper onmiddellijk vrij te laten. Volgens hen heeft rechter Arun Subramanian een fout gemaakt toen hij de rapper in juli veroordeelde tot een gevangenisstraf van vier jaar en twee maanden.

41 minuten geleden
Volgende week gesprekken tussen Israël en Libanon in Washington

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Libanon en Israël onderhandelen volgende week in Washington, meldt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. De gesprekken zouden naar verwachting gaan plaatsvinden op het ministerie.

2 uur geleden
Poetin kondigt bestand in Oekraïne aan met orthodox Pasen

MOSKOU (ANP/AFP) - De Russische president Vladimir Poetin heeft een staakt-het-vuren met Oekraïne aangekondigd tijdens het orthodoxe paasfeest. Dat vindt komend weekend plaats.

2 uur geleden
Melania Trump ontkent banden met Epstein

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse presidentsvrouw Melania Trump heeft ontkend ooit banden te hebben gehad met de beruchte zedendelinquent Jeffrey Epstein. Volgens haar proberen mensen haar reputatie te schaden door geruchten te verspreiden over haar relatie met de overleden zakenman.

3 uur geleden
Libanon stelt dodental door aanvallen Israël naar boven bij

BEIROET (ANP/RTR/AFP) - Libanon heeft het dodental door de Israëlische bombardementen op woensdag naar boven bijgesteld. Het ministerie van Volksgezondheid meldt dat zeker 303 mensen om het leven kwamen door de aanvallen en 1150 personen gewond raakten.

4 uur geleden
Libanon wil staakt-het-vuren voor onderhandelingen met Israël

BEIROET (ANP/AFP) - Libanon wil eerst dat er een staakt-het-vuren wordt uitgeroepen, en dan pas onderhandelen met Israël. Dat melden Al Jazeera en AFP op basis van een Libanese functionaris. De gesprekken zouden dan onder toezicht van de Amerikanen plaatsvinden en worden geleid door de Libanese oud-ambassadeur in de VS, Simon Karam.

4 uur geleden
Rutte: NAVO wil desgewenst helpen bij Hormuz-coalitie

WASHINGTON (ANP) - De NAVO is bereid te helpen bij het heropenen van de Straat van Hormuz, zegt secretaris-generaal Mark Rutte. "Als de NAVO kan helpen, zullen we dat natuurlijk doen."

5 uur geleden