Neghli schiet Sparta naar eerste competitiezege
TILBURG (ANP) - Camiel Neghli heeft Sparta Rotterdam op het nippertje aan de eerste competitiezege van dit seizoen in de Eredivisie geholpen. Hij besliste het uitduel met Willem II met een doelpunt in de voorlaatste minuut van de reguliere speeltijd (1-2). Sparta had de eerste drie duels gelijkgespeeld. Willem II blijft door de nederlaag op 5 punten staan.
Pelle Clement opende in de 48e minuut de score voor Sparta Rotterdam. De middenvelder trof doel tijdens zijn 150e duel in de Eredivisie. Arno Verschueren leek de voorsprong te verdubbelen, maar zag een grensrechter voor buitenspel vlaggen. Arbiter Allard Lindhout en de videoscheidsrechters namen lang de tijd. Maar ze oordeelden uiteindelijk toch dat Mike Eerdhuijzen buitenspel stond voordat hij Verschueren aanspeelde.
Cisse Sandra maakte in de 84e minuut gelijk voor Willem II. Sparta leek op weg naar het vierde gelijkspel op rij, totdat Neghli raakschoot.
Sparta had vooral aan Nick Olij te danken dat het met een gelijke stand ging rusten (0-0). De doelman werd vrijdag opgenomen in de definitieve selectie van het Nederlands elftal voor de komende duels met Bosnië en Herzegovina en Duitsland in de Nations League. Hij liet in Tilburg zien waarom. Olij voorkwam tot tweemaal toe dat Sandra de score voor Willem II opende. Hij kreeg ook nog een hand tegen een inzet van Kyan Vaesen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
26 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
33 minuten geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
16 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
17 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
18 uur geleden