Neergestoken voetballer uit ploeg Cocu in ziekenhuis
DERBY (ANP) - De Engelse voetballer Andre Wisdom van Derby County, de club van trainer Phillip Cocu, is neergestoken tijdens een overval in Liverpool. Wisdom ligt in het ziekenhuis. De 27-jarige verdediger kwam dit seizoen achttien keer in actie voor Derby County in het Championship, het tweede niveau in Engeland. Hij had zaterdag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Reading (2-1) nog een basisplaats.
"Andre is slachtoffer geworden van een aanval en diefstal", meldt de club in een verklaring. "Hij liep verwondingen op, waardoor hij nu in het ziekenhuis ligt." Op Twitter plaatste Derby County een foto van Wisdom met de tekst 'Word snel weer beter, Wis'.
Als tiener werd Wisdom opgenomen in de jeugdopleiding van Liverpool, de club waarvoor hij ook debuteerde als prof. Hij speelde later voor West Bromwich Albion, Norwich City en Red Bull Salzburg. Sinds 2017 komt de voormalig Engels jeugdinternational uit voor Derby County. Wisdom zou op bezoek zijn geweest bij familie in Liverpool toen hij slachtoffer werd van een gewapende overval.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
19 minuten geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
17 uur geleden