Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse voetbalsters op de bank bij finale Champions League

Nederlandse voetbalsters op de bank bij finale Champions League

TURIJN (ANP) - De Nederlandse voetbalinternationals Lieke Martens, Daniëlle van de Donk en Damaris Egurrola beginnen allemaal op de bank in de finale van de Champions League. Titelverdediger FC Barcelona, de club van Martens, neemt het vanaf 19.00 uur in Turijn op tegen Olympique Lyon. Bij de Franse recordwinnaar van het Europese bekertoernooi moeten Van de Donk en Egurrola hopen op een invalbeurt.

Zowel Martens als Van de Donk is net hersteld van een blessure. De Limburgse linksbuiten maakte zondag in de laatste competitiewedstrijd in Spanje als invalster haar rentree bij Barcelona. Van de Donk liep eind vorig jaar een zware blessure op en moest maandenlang revalideren.

De Catalaanse voetbalsters wonnen de Champions League vorig jaar voor het eerst door Chelsea in de finale met 4-0 te verslaan. Die stand was al na 36 minuten bereikt. Martens had toen wel een basisplaats en was bij alle doelpunten betrokken. Lyon won de Champions League al zeven keer bij de vrouwen.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

7 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

10 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

11 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

12 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

12 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

13 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

14 uur geleden