Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse voetbalsters op de bank bij finale Champions League

Nederlandse voetbalsters op de bank bij finale Champions League

TURIJN (ANP) - De Nederlandse voetbalinternationals Lieke Martens, Daniëlle van de Donk en Damaris Egurrola beginnen allemaal op de bank in de finale van de Champions League. Titelverdediger FC Barcelona, de club van Martens, neemt het vanaf 19.00 uur in Turijn op tegen Olympique Lyon. Bij de Franse recordwinnaar van het Europese bekertoernooi moeten Van de Donk en Egurrola hopen op een invalbeurt.

Zowel Martens als Van de Donk is net hersteld van een blessure. De Limburgse linksbuiten maakte zondag in de laatste competitiewedstrijd in Spanje als invalster haar rentree bij Barcelona. Van de Donk liep eind vorig jaar een zware blessure op en moest maandenlang revalideren.

De Catalaanse voetbalsters wonnen de Champions League vorig jaar voor het eerst door Chelsea in de finale met 4-0 te verslaan. Die stand was al na 36 minuten bereikt. Martens had toen wel een basisplaats en was bij alle doelpunten betrokken. Lyon won de Champions League al zeven keer bij de vrouwen.

Meer uit Voetbal

Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

1 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

2 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

7 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

9 uur geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

9 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

9 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

10 uur geleden